Skip to main content
Symbol graficzny Komisji Europejskiej
EURES

Nowości

Zastrzeżenie

Artykuły mają na celu dostarczenie użytkownikom portalu EURES informacji na temat aktualnych tematów i trendów oraz stymulowanie dyskusji i debaty. Ich treść niekoniecznie odzwierciedla pogląd Europejskiego Urzędu ds. Pracy (ELA) lub Komisji Europejskiej. Ponadto EURES i ELA nie promują wymienionych powyżej stron internetowych osób trzecich.

Filtruj według

Nowości (349)

RSS
Wyświetlają się wyniki od 1 do 10
  • Artykuł prasowy

Pięć jasnych oznak, że jesteś gotowy(-a) na awans

Czy chcesz wspinać się po drabinie korporacyjnej i rozwijać swoją karierę? Rozpoznanie oznak wskazujących na gotowość do awansu pomoże Ci osiągnąć sukces i wykorzystać nowe możliwości w firmie.

  • Artykuł prasowy

Jak utrzymać produktywność podczas podróży służbowych

Wszyscy znamy ten problem – po powrocie z kilkudniowego wyjazdu służbowego zastajemy skrzynkę odbiorczą zapełnioną nieprzeczytanymi e-mailami i oczekującymi na realizację zadaniami. Oto kilka wskazówek, dzięki którym utrzymasz produktywność podczas podróży służbowej.

  • Artykuł prasowy

Pięć popularnych miejsc pracy w okresie letnim, wtedy i teraz

Praca sezonowa jest dobrym sposobem na zdobycie doświadczenia, zarobienie pieniędzy i podróżowanie i dlatego jest doskonale dostosowana do potrzeb młodych ludzi. Dowiedz się, jak zmieniła się praca sezonowa w porównaniu z sytuacją sprzed dziesięciu lat.

  • Artykuł prasowy

Dlaczego w procesie rekrutacji warto korzystać z dni oceny wirtualnej?

Na dniach oceny kandydaci do pracy mogą zaprezentować wiele umiejętności, którymi nie da się wykazać podczas tradycyjnych rozmów kwalifikacyjnych. Wydarzenia stacjonarne wiążą się jednak z komplikacjami, których można uniknąć, organizując dni oceny wirtualnej. Co do zasady dni oceny wirtualnej mają wiele zalet.

  • Artykuł prasowy

Cztery złote zasady radzenia sobie z syndromem oszusta w miejscu pracy

Syndrom oszusta to poczucie nieadekwatności, którego doświadcza wiele osób, nawet gdy odnosi sukcesy w swojej dziedzinie. Sprawia on, że ludzie mają poczucie, że nie zasługują na odniesiony sukces i nie są tak utalentowani jak inni. Poniżej przedstawiamy, jak sobie z nim poradzić.

  • Artykuł prasowy

Nieocenione korzyści płynące z programów międzynarodowej wymiany pracy

Więcej przedsiębiorstw dostrzega korzyści płynące z programów wymiany międzynarodowej, które mogą być dla pracowników wspaniałym sposobem na poszukiwanie nowych i ciekawych możliwości. Oto cztery powody, dla których uważamy, że programy wymiany pracy mogłyby być dla Ciebie idealne.

  • Artykuł prasowy

Łączenie pracy ze studiami? Oto, jak utrzymać wydajność

Łączenie pracy ze studiami to świetny sposób na zdobycie doświadczenia i zarobienie dodatkowych pieniędzy na utrzymanie. Niektórym może się to jednak wydawać na początku bardzo trudne. Postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, aby utrzymać wydajność w pracy i szkole.