Skip to main content
Symbol graficzny Komisji Europejskiej
EURES

Nowości

Zastrzeżenie

Artykuły mają na celu dostarczenie użytkownikom portalu EURES informacji na temat aktualnych tematów i trendów oraz stymulowanie dyskusji i debaty. Ich treść niekoniecznie odzwierciedla pogląd Europejskiego Urzędu ds. Pracy (ELA) lub Komisji Europejskiej. Ponadto EURES i ELA nie promują wymienionych powyżej stron internetowych osób trzecich.

Filtruj według

Nowości (333)

RSS
Wyświetlają się wyniki od 1 do 10
  • Artykuł prasowy

Jak poprosić pracodawcę o podwyżkę?

Wielu pracowników czuje się niezręcznie, gdy mają zwrócić się do przełożonego o podwyżkę. Jednak jeżeli pracownik wyszedł poza swoją rolę, stale osiągał dobre wyniki lub wykonywał zadania wykraczające poza jego zwykłe kompetencje, wynagrodzenie go za tę pracę mu się po prostu należy.

  • Artykuł prasowy

Szukasz pracy? TUI Musement dzieli się swoimi radami

W ramach nowej serii rozmawiamy z europejskimi pracodawcami, aby poznać ich najlepsze rady dla osób poszukujących pracy. W tym artykule rozmawiamy z Joëlle Sabiti z firmy turystycznej TUI Musement.

  • Artykuł prasowy

Jak staż za granicą może pomóc w rozpoczęciu kariery zawodowej

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem, który nie wie, jak ze studenta zamienić się w pracownika? W EURES uważamy, że nie ma lepszego sposobu, aby to osiągnąć, niż staż za granicą. Dowiedz się, jak taki staż może pomóc Ci w rozpoczęciu Twojej kariery zawodowej.

  • Artykuł prasowy

Jakie działania podejmuje UE, aby wspierać osoby z niepełnosprawnościami?

3 grudnia na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Dowiedz się, jakie działania podejmuje Unia Europejska, aby zapewnić osobom z niepełnosprawnościami w Europie równy dostęp do szkół, zatrudnienia, infrastruktury, produktów i usług.

  • Artykuł prasowy

Jak delikatnie przekazać pracownikom negatywną informację zwrotną

Udzielanie negatywnej informacji zwrotnej może stanowić prawdziwe wyzwanie, ale jest ważnym elementem zarządzania pracownikami i jeśli odbędzie się we właściwy sposób, potrafi zacieśnić wzajemne relacje. W jaki sposób można to osiągnąć?

  • Artykuł prasowy

Te umiejętności cyfrowe mogą zwiększyć Twoje szanse na zatrudnienie

Żyjemy w czasach, w których umiejętności cyfrowe stały się niezbędne. Dla tych, którzy zamierzają rozpocząć karierę zawodową, przygotowaliśmy listę umiejętności cyfrowych, na które jest największe zapotrzebowanie na obecnym rynku pracy.