Skip to main content
Symbol graficzny Komisji Europejskiej
EURES
Dołącz do rynku pracy EURES!

Znajdź najodpowiedniejszego(-ą) kandydata(-kę) spośród w ponad 1 mln CV dostępnych za pośrednictwem EURES i stań się widoczny(-a) na rynku dzięki utworzeniu profilu pracodawcy EURES.

Porady i wskazówki

Jeżeli wcześniej tego nie robiłeś, znalezienie pracowników z innego kraju europejskiego może wydawać się trudne. Od czego zacząć? Co brać pod uwagę? Kto może zapewnić pomoc i wsparcie?

EURES Targeted Mobility Schemes

Poszukujesz pracowników o określonym profilu, lecz masz trudności ze znalezieniem ich we własnym kraju? Czy uważasz, że wielokulturowy zespół europejski może zapewnić twojemu przedsiębiorstwu istotną przewagę?

Najnowsze wiadomości EURES dla pracodawców

  • Artykuł prasowy

Jakie działania podejmuje UE, aby wspierać osoby z niepełnosprawnościami?

3 grudnia na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Dowiedz się, jakie działania podejmuje Unia Europejska, aby zapewnić osobom z niepełnosprawnościami w Europie równy dostęp do szkół, zatrudnienia, infrastruktury, produktów i usług.

  • Artykuł prasowy

Jak delikatnie przekazać pracownikom negatywną informację zwrotną

Udzielanie negatywnej informacji zwrotnej może stanowić prawdziwe wyzwanie, ale jest ważnym elementem zarządzania pracownikami i jeśli odbędzie się we właściwy sposób, potrafi zacieśnić wzajemne relacje. W jaki sposób można to osiągnąć?

Nadchodzące wydarzenia

  • Dni informacyjne

Work in Norway

  • Tylko online
Związany z
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working