Skip to main content
Symbol graficzny Komisji Europejskiej
EURES
Dołącz do rynku pracy EURES!

Znajdź najodpowiedniejszego(-ą) kandydata(-kę) spośród w ponad 1 mln CV dostępnych za pośrednictwem EURES i stań się widoczny(-a) na rynku dzięki utworzeniu profilu pracodawcy EURES.

Porady i wskazówki

Jeżeli wcześniej tego nie robiłeś, znalezienie pracowników z innego kraju europejskiego może wydawać się trudne. Od czego zacząć? Co brać pod uwagę? Kto może zapewnić pomoc i wsparcie?

EURES Targeted Mobility Schemes

Poszukujesz pracowników o określonym profilu, lecz masz trudności ze znalezieniem ich we własnym kraju? Czy uważasz, że wielokulturowy zespół europejski może zapewnić twojemu przedsiębiorstwu istotną przewagę?

Najnowsze wiadomości EURES dla pracodawców

  • Artykuł prasowy

Jak utrzymać produktywność podczas podróży służbowych

Wszyscy znamy ten problem – po powrocie z kilkudniowego wyjazdu służbowego zastajemy skrzynkę odbiorczą zapełnioną nieprzeczytanymi e-mailami i oczekującymi na realizację zadaniami. Oto kilka wskazówek, dzięki którym utrzymasz produktywność podczas podróży służbowej.

  • Artykuł prasowy

Pięć popularnych miejsc pracy w okresie letnim, wtedy i teraz

Praca sezonowa jest dobrym sposobem na zdobycie doświadczenia, zarobienie pieniędzy i podróżowanie i dlatego jest doskonale dostosowana do potrzeb młodych ludzi. Dowiedz się, jak zmieniła się praca sezonowa w porównaniu z sytuacją sprzed dziesięciu lat.

  • Artykuł prasowy

Dlaczego w procesie rekrutacji warto korzystać z dni oceny wirtualnej?

Na dniach oceny kandydaci do pracy mogą zaprezentować wiele umiejętności, którymi nie da się wykazać podczas tradycyjnych rozmów kwalifikacyjnych. Wydarzenia stacjonarne wiążą się jednak z komplikacjami, których można uniknąć, organizując dni oceny wirtualnej. Co do zasady dni oceny wirtualnej mają wiele zalet.

Nadchodzące wydarzenia

  • Dni informacyjne

Work in Lapland

  • Tylko online
Związany z
European Job DaysSkills & CareersJobseekersEmployersLiving & Working