Skip to main content
EURES
Zpráva6. června 2018Evropský orgán pro pracovní záležitosti, Generální ředitelství pro zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování

Podrobný průvodce k nalezení vhodného uchazeče

Portál EURES umožňuje společnostem přístup k více než 350 000 životopisům registrovaných uchazečů, přičemž jejich prohledávání s cílem najít ideálního uchazeče je nyní jednodušší než kdykoli předtím.

A step-by-step guide to finding the right candidate
EURES

Pokud jste se na portálu dosud plně nezorientovali nebo si myslíte, že si s technologiemi příliš nerozumíte, neváhejte využít pomoci v podobě videoprůvodce sítě EURES.

Instruktážní video s názvem „Jak nalézt uchazeče“ ve stopáži lehce přesahující dvě minuty krok za krokem provádí detailně popsaným celkovým postupem při hledání a úspěšném nalézání vhodných uchazečů prostřednictvím portálu EURES.

Videoprůvodce postupně objasňuje funkce dostupné na internetových stránkách EURES s využitím jednoznačných a jednoduchých pokynů a příslušných snímků obrazovek, takže až se sami pustíte do vyhledávání, jednotlivé oddíly stránek rozeznáte a budete přesně vědět, jak postupovat a jak se v rámci portálu pohybovat.

Dozvíte se, jak a kde se přihlásit, jak vyhledávat podle povolání, jazykových dovedností nebo vlastnictví řidičského průkazu a jak upravit své vyhledávání pomocí podrobných kritérií, abyste se dopracovali k ještě relevantnějším výsledkům.

Díky videoprůvodci se lépe vyznáte v oddíle „Nalézt uchazeče“ a budete jej moci využívat v plné míře, abyste tak mohli rychle a jednoduše obsadit jakékoli volné pracovní místo.

Podívejte se na videoprůvodce a vydejte se na komentovanou prohlídku portálu EURES. Třeba rovnou dnes naleznete své potenciální zaměstnance!

 

Související odkazy:

Portál pracovní mobility EURES – instruktážní video s názvem „Jak nalézt uchazeče“, 2017

 

Další informace:

Evropské dny pracovních příležitostí

Drop’pin@EURES

Najděte si svého poradce EURES

Pracovní a životní podmínky v zemích sítě EURES

Databáze pracovních míst na portálu EURES

Služby sítě EURES pro zaměstnavatele

Kalendář akcí EURES

Připravované on-line akce

EURES na Facebooku

EURES na Twitteru

EURES na LinkedIn

Témata
Obchod / PodnikáníExterní zprávy EURESZprávy/přehledy/statistikyTrendy náboru
Související sekce
Pomoc a podpora
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Zřeknutí se odpovědnosti

Články mají uživatelům portálu EURES poskytnout informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Jejich obsah nemusí nutně odrážet názor Evropského úřadu práce (ELA) nebo Evropské komise. EURES a ELA dále nepodporují výše uvedené webové stránky třetích stran.