Skip to main content
Logo Evropské komise
EURES
Zapojte se do trhu práce EURES!

Nalezněte vhodného uchazeče prostřednictvím více než 1 miliony životopisů dostupných na portálu EURES a zviditelněte se na trhu vytvořením profilu zaměstnavatele na tomto portálu.

Rady a tipy

Nalézt pracovníky z jiné evropské země může být složité, pokud jste to ještě nikdy nedělali. Jak byste měli začít? Nad čím byste se měli zamyslet? Kdo vám může poskytnout pomoc a podporu?

EURES Targeted Mobility Schemes

Hledáte zaměstnance s konkrétními znalostmi a dovednostmi, ale nedaří se vám je nalézt ve své zemi? Domníváte se, že multikulturní evropský tým může pro váš podnik představovat značnou výhodu?

Nejnovější zprávy EURES pro zaměstnavatele

  • Zpráva

Co EU dělá pro podporu osob se zdravotním postižením

Dne 3. prosince si svět připomíná Mezinárodní den osob se zdravotním postižením. Zjistěte, co EU dělá pro zajištění rovného přístupu osob se zdravotním postižením v Evropě ke školám, zaměstnání, infrastruktuře, výrobkům a službám.

  • Zpráva

Jak zaměstnancům citlivě sdělovat negativní zpětnou vazbu

Sdělení negativní zpětné vazby může být náročné. Je však důležitou součástí řízení zaměstnanců a pokud probíhá správným způsobem, může dokonce posílit váš vzájemný vztah. Čtěte dál a dozvíte se, jak toho můžete dosáhnout.

Nadcházející akce

  • Informační dny

Work in Norway

  • Pouze online
Související s
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working
  • Akce

Finland Works

  • Pouze online
Související s
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working