Skip to main content
Europos Komisijos logotipas
EURES
Įsiliekite į EURES darbo rinką!

Jei susikursite savo EURES profilį ir pateiksite gyvenimo aprašymą internete, vienam iš daugiau nei 4,000 EURES tinkle registruotų darbdavių bus lengviau jus surasti.

Nurodymai ir patarimai

Jei ketinate pradėti profesinę karjerą, rasti naują darbą ar galimybę mokytis kitoje Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyje ir (arba) Šveicarijoje, skaitykite tolesniuose skyriuose pateiktą informaciją ir naudokitės atitinkamomis nuorodomis.

EURES Targeted Mobility Schemes

Ar jums sunku rasti darbą arba galimybę mokytis savo šalyje?
Ar norėdami dirbti užsienyje susidūrėte su kliūtimis ir nežinote, kaip jas įveikti?

Europass

„Europass“ yra nemokamas internetinių priemonių ir informacijos rinkinys, padedantis kiekviename mokymosi ir tobulėjimo etape.

Paskutinės EURES naujienos ieškantiems darbo

  • Naujienų straipsnis

Labai paklausios žaliosios darbo vietos 2023 m.

Pradėdami profesinę karjerą, daugelis mūsų nori teigiamai pasižymėti. Klimato kaita yra vienas didžiausių pasaulinių uždavinių, todėl aplinkosaugos sektoriuje galima rasti daug ypatingos svarbos darbo vietų. Šiame straipsnyje nagrinėjamos paklausiausios „žaliosios“ profesijos.

  • Naujienų straipsnis

Penki tikri ženklai, kad esate pasirengę paaukštinimui

Ar norite kopti karjeros laiptais ir siekti karjeros aukštumų? Atpažinę ženklus, rodančius, kad esate pasirengę paaukštinimui, galite lengviau pasiekti sėkmę ir pasinaudoti naujomis galimybėmis įmonėje.

  • Naujienų straipsnis

Penki populiarūs vasaros darbai anksčiau ir dabar

Sezoninis darbas yra geras būdas įgyti patirties, užsidirbti pinigų ir pakeliauti, todėl puikiai tinka jauniems žmonėms. Skaitydami toliau sužinosite, kaip sezoninis darbas pasikeitė per 10 pastarųjų metų.

Būsimi renginiai

  • Informacinės dienos

Work in Lapland

  • Tik internetu
Susijęs su
European Job DaysSkills & CareersJobseekersEmployersLiving & Working