Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES
Įsiliekite į EURES darbo rinką!

Iš daugiau nei 1 milijonas EURES tinkle užregistruotų gyvenimo aprašymų išsirinkite tinkamą darbuotoją ir reklamuokite savo veiklą rinkoje susikurdami EURES darbdavio profilį.

Mug, Watch, and Planner Book on Brown Wooden Surface

Nurodymai ir patarimai

Rasti darbuotoją kitoje Europos šalyje gali būti sunku, jei to nesate darę anksčiau. Kaip pradėti paiešką? Į ką reikėtų atsižvelgti? Kas gali padėti?

EURES Targeted Mobility Schemes banner for Employers

EURES Targeted Mobility Schemes

Ieškote tam tikros kvalifikacijos darbuotojų ir negalite jų rasti savo šalyje? Ar manote, kad daugiakultūrė europinė komanda praturtintų jūsų įmonę?

Naujausios EURES naujienos darbdaviams

Enhance your team’s productivity with shared tools
  • Naujienų straipsnis

Padidinkite komandos produktyvumą pasitelkdami bendras priemones

Šiandieninėje sparčiai besivystančioje skaitmeninėje darbo aplinkoje nuotolinis darbas ir tarpvalstybinis bendradarbiavimas tapo įprastu dalyku. Skaitydami toliau sužinosite, kaip bendros priemonės gali tapti puikiu sprendimu, leisiančiu jūsų komandai padidinti veiklos produktyvumą ir palengvinti užduotis.

Strategies for successfully managing a hybrid team
  • Naujienų straipsnis

Mišrios komandos sėkmingo valdymo strategijos

Kadangi nuotolinis darbas tampa vis populiaresnis, mišrios komandos (susidedančios iš namuose ir biure dirbančių darbuotojų) valdymas dabar yra esminis gebėjimas, kurį reikia turėti. Pateikiame keturias strategijas, kaip sėkmingai valdyti mišrią komandą.

Būsimi renginiai

  • Informacinės dienos

Career Day - Bari

  • Bari, Italy
Susijęs su
Skills & CareersJobseekers