Skip to main content
Europos Komisijos logotipas
EURES

Naujienos

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.

Filtruoti pagal

Naujienos (339)

RSS
Rodomi rezultatai: 1 iš 10
  • Naujienų straipsnis

Tūkstantmečio kartos ir Z kartos darbuotojai: panašumai ir skirtumai

Tūkstantmečio kartos ir Z kartos atstovai sudaro didelę dalį Europos darbo jėgos. Abi grupės pasižymi išskirtiniais įgūdžiais ir savybėmis. Sužinokite daugiau apie jų požiūrį į darbą, kad geriau būtumėte pasirengę įdarbinti, išlaikyti šių dviejų demografinių grupių darbuotojus ir jiems vadovauti.

  • Naujienų straipsnis

Penkios 2023 m. paklausios profesijos

Daugelis galvoja, kad norint gauti gerą, deramai apmokamą darbą, reikia turėti universitetinį išsilavinimą, bet tai ne visada tiesa. Šiame kintančiame ir besivystančiame pasaulyje darbdaviai vertina praktinius, profesinės pakraipos įgūdžius. Štai penkios 2023 m. paklausios profesijos.

  • Naujienų straipsnis

Kaip prašyti darbdavio padidinti darbo užmokestį?

Daugeliui darbuotojų nemalonu prašyti vadovų padidinti darbo užmokestį. Tačiau, jei gebate daugiau, nei reikalauja jūsų pareigos, nuolat gerai dirbote arba vykdėte užduotis, vertas daugiau nei jūsų darbo užmokestis, iš tiesų teisinga gauti atlygį už savo darbą.

  • Naujienų straipsnis

Ieškote darbo? „TUI Musement“ dalijasi patarimais

Pradėję naują straipsnių seriją bendraujame su įvairiais Europos darbdaviais ir teiraujamės geriausių patarimų darbo ieškantiems asmenims. Šiame straipsnyje kalbamės su Joëlle Sabiti iš turizmo bendrovės „TUI Musement“.

  • Naujienų straipsnis

Kaip stažuotė užsienyje gali padėti pradėti karjerą

Neseniai baigėte studijas ir galvojate, kaip po studentiško gyvenimo pradėti savo profesinį kelią? Mes EURES manome, kad nėra geresnio būdo tai padaryti, nei stažuojantis užsienyje. Skaitykite, kaip tai gali padėti pradėti karjerą.