Skip to main content
EURES
Raksts par jaunumiem2021. gada 8. janvārisEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Ko darba devējiem nozīmē pārvietošanās brīvība: R2M Solution

Kā daļa no EURES 25. gadadienas svinībām darba meklētāji tika aicināti dalīties ar saviem EURES stāstiem, lai gūtu iespēju saņemt lieliskas balvas. Dažu mēnešu laikā mēs stāstīsim par uzvarētājiem un viņu pieredzi.

What freedom of movement means to employers: R2M Solution
Régis Decorme

Ko pārvietošanās brīvība nozīmē jūsu uzņēmumam?

Šo jautājumu #EURES25 konkurss uzdeva darba meklētājiem visā Eiropā. Darba devējiem tika lūgts nosūtīt attēlu, kas atspoguļo to, ko pārvietošanās brīvība nozīmē viņu uzņēmējdarbībai. Godalgas uzvarētājiem piešķīra kuponus 500 EUR vērtībā.

Daudzi darba devēji iesniedza arī uzrakstus, kuros viņi dalījās ar savām domām par to, kā EURES programmas, piemēram, Eiropas (tiešsaistes) darba dienas, “Tava pirmā EURES darbavieta” un “Reactivate”, ir palīdzējušas viņu uzņēmumiem izmantot pārvietošanās brīvību, palīdzot pieņemt darbā kandidātus no visas ES.

EURES 25. gadadienas pasākuma balvu pasniegšanas laikā 30. janvārī Briselē paziņoja trīs konkursa uzvarētājus. Pirmais no šiem uzvarētājiem bija R2M Solution, konsultāciju uzņēmums ar četrām filiālēm visā Eiropā. Tas ir viņu stāsts.

Darba devēja nosaukums:

R2M Solution

Profils:

R2M Solution ir Eiropas pētniecības un konsultāciju uzņēmums, kas dibināts Itālijā 2012. gadā. Kopš tā laika tā aptver vairāk nekā 50 darbinieku četrās valstīs. R2M komanda ir patiesi starptautiska, un daži tā darbinieki ir izmantojuši ES “Reactivate” darba mobilitātes shēmu, kas palīdz darba meklētājiem, kuri vecāki par 35 gadiem, atrast darbu ārzemēs ES.

Dalība konkursā:

Iesniegšanai konkursā #EURES25 R2M nosūtīja iepriekš minēto fotogrāfiju ar šādu uzrakstu:

Vai uzminēsiet, cik valstspiederības šeit ir pārstāvētas?

Šī ir mana uzņēmuma R2M Solution fotogrāfija mūsu Ziemassvētku sanāksmē, kas notika 2019. gada 18. decembrī Itālijas pilsētā Pāvijā.

R2M – “Research to Market" – ir integrēts, daudzdisciplīnu konsultāciju uzņēmums, kas dibināts 2012. gadā. Tā darbinieku skaits ir pieaudzis līdz vairāk nekā 50 cilvēkiem, kuri darbojas četrās filiālēs Itālijā, Spānijā, Francijā un Apvienotajā Karalistē. Šajā uzņēmumā ir pārstāvētas 14 valstspiederības (Itālija, Francija, Spānija, ASV, Brazīlija, Venecuēla, Nīderlande, Argentīna, Ēģipte, Indija, Portugāle, Apvienotā Karaliste, Izraēla un Ķīna).

“Mēs esam cieši iesaistīti ES kopīgajā pētniecībā un inovācijā, tāpēc “pārvietošanās brīvība” ir būtiska mūsu uzņēmējdarbības vērtība. Divi mūsu darbinieki jau ir pieteikušies un izmantojuši ES “Reactivate” mobilitātes shēmu.”

Iesniedzis Régis Decorme, vadošais partneris – Francijas filiāle, R2M Solution

Tika izsludināts arī līdzīgs konkurss darba meklētājiem, aicinot viņus dalīties ar saviem EURES stāstiem. Balvas ietvēra valodu kursu un nodarbināmības prasmju apmācību 500 EUR vērtībā.

Iepazīstieties ar rakstiem par trim uzvarējušiem darba meklētājiem, kā arī citiem rakstiem par pārējiem diviem uzvarējušiem darba devējiem EURES portālā tuvāko mēnešu laikā.

#EURES25 konkurss bija daļa no pašreizējās kampaņas, lai popularizētu un atzīmētu EURES 25. gadadienu. Kopš darba sākšanas 1994. gadā EURES ir paplašinājies, aptverot 32 valstis un vairāk nekā 1000 padomdevējus. Līdz šim EURES darba mobilitātes portālā ir reģistrēts vairāk par 3 miljoniem darba iespēju un 15 800 darba devēju.

Lūkojoties uz nākamajiem 25 darba gadiem, tīkls rīkosies, lai nodrošinātu daudzu potenciālo darba meklētāju un darba devēju informētību par EURES, par tīkla būtību un iespējamo atbalstu profesionālajā karjerā vai darbā pieņemšanas procesā.

 

Saistītās saites:

R2M Solution

Reactivate

EURES darba mobilitātes portāls

 

Plašāka informācija:

Eiropas Darba dienas

Drop’pin@EURES

Atrast EURES padomdevējus

Dzīvošana un darbsEURES valstīs

EURESdarbavietu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURESpasākumu kalendārs

Turpmākie pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

Sīkāka informācija

Temati
UzņēmējdarbībaDarba dienas/pasākumiZiņas/ziņojumi/statistikaPersonāla atlases tendencesVeiksmes stāstiJaunatne
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.