Skip to main content
Europos Komisijos logotipas
EURES
Naujienų straipsnis8 sausis 2021Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas

Judėjimo laisvės reikšmė darbdaviams: „R2M Solution“

Minint 25 EURES veiklos metų sukaktį, darbdavių paprašyta pasidalyti savo EURES istorijomis – už tai jiems pasiūlyta galimybė laimėti vertingą prizą. Per artimiausius keletą mėnesių pateiksime informaciją apie laimėtojus ir jų patyrimus.

What freedom of movement means to employers: R2M Solution
Régis Decorme

Ką judėjimo laisvė reiškia jūsų įmonei?

Būtent į tokį klausimą turėjo atsakyti konkurse „#EURES25“ dalyvaujantys darbdaviai iš visos Europos. Darbdavių buvo prašoma atsiųsti nuotrauką, kurioje būtų pavaizduota judėjimo laisvės reikšmė jų verslui, suteikiant galimybę laimėti 500 eurų vertės čekius.

Dauguma darbdavių taip pat pridėjo tekstą, kuriame aprašė, kaip EURES programos, pavyzdžiui, Europos (internetinio) darbo dienos, „Tavo pirmasis EURES darbas“ ir programa „Reactivate“, padėjo jų įmonėms pasinaudoti judėjimo laisve, atverdama galimybę įdarbinti kandidatus iš visos ES.

Trys nugalėtojai paskelbti per apdovanojimų įteikimo ceremoniją sausio 30 d. Briuselyje vykusiame renginyje, skirtame 25 EURES veiklos metų sukakčiai paminėti. Pirmoji šio konkurso laimėtoja buvo įmonė „R2M Solution“, teikianti konsultavimo paslaugas ir turinti keturis filialus keliose Europos šalyse. Toliau pateikiame jos istoriją.

Darbdavio pavadinimas

R2M Solution

Aprašymas

„R2M Solution“ – 2012 m. Italijoje įsteigta Europos tyrimų ir konsultacijų įmonė. Nuo įsteigimo įmonė plėtėsi – dabar ji turi per 50 darbuotojų keturiose šalyse. Įmonės R2M komanda yra tarptautinė, o kai kurie jos darbuotojai pasinaudojo ES programos „Reactivate“ darbo mobilumo schema, padedančia vyresniems nei 35 metų darbo ieškotojams rasti darbą kitoje ES šalyje.

Konkurso paraiška

Teikdama paraišką „#EURES25“ konkursui įmonė R2M nusiuntė šią nuotrauką, prie kurios pridėjo tokį tekstą

„Atspėkite, kiek pilietybių yra šioje nuotraukoje?

Tai mūsų įmonės „R2M Solution“ nuotrauka, daryta per įmonės Kalėdų vakarėlį, kuris 2019 m. gruodžio 18 d. buvo surengtas Pavia mieste (Italija).

R2M – „Research to Market“ – 2012 m. įsteigta jungtinė plataus pobūdžio konsultacijas teikianti įmonė, kuri plėsdamasi įsteigė keturis filialus (Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ir Jungtinėje Karalystėje) ir įdarbino daugiau nei 50 įvairių pilietybių darbuotojų iš 14 šalių – Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, JAV, Brazilijos, Venesuelos, Nyderlandų, Argentinos, Egipto, Indijos, Portugalijos, Jungtinės Karalystės, Izraelio ir Kinijos.

Aktyviai dalyvaujame bendroje ES mokslinių tyrimų ir inovacijų veikloje, todėl „judėjimo laisvė“ yra esminė vertybė mūsų įmonei. Du iš keturių mūsų darbuotojų jau pateikė paraiškas ir pasinaudojo ES programos „Reactivate“ mobilumo schema.“

Pateikė įmonės „R2M Solution“ Prancūzijos filialo vadovaujantis partneris Régis Decorme.

Panašus konkursas paskelbtas ir darbo ieškantiems asmenims kviečiant juos pasidalyti savo EURES istorijomis. Vienas iš prizų buvo 500 eurų vertės čekis kalbos ir gebėjimo įsidarbinti tobulinimo kursams.

Ateinančiais mėnesiais EURES portale paskelbsime straipsnius apie tris konkursą laimėjusius darbo ieškančius asmenis, taip pat straipsnius apie kitus du konkursą laimėjusius darbdavius.

Konkursas „#EURES25“ paskelbtas įgyvendinant tebevykdomą kampaniją 25 EURES veiklos metų sukakčiai paminėti. 1994 m. įsteigtas EURES tinklas išaugo – jis vienija 32 šalis ir daugiau nei 1 000 konsultantų. EURES darbo mobilumo portale iki šiol užregistruota per 3 milijonus darbo pasiūlymų ir 15 800 darbdavių.

Ateinančiais 25 veiklos metais tinklas sieks užtikrinti, kad kuo daugiau darbo ieškančių asmenų ir darbdavių sužinotų apie EURES, jo veiklą ir kuo tinklas galėtų būti naudingas jų gyvenime arba įdarbinimo procesuose.

 

Susijusios nuorodos

R2M Solution

Reactivate

EURES darbo mobilumo portalas

 

Išsamesnė informacija

Europos darbo dienos

Drop’pin@EURES

Susiraskite EURES konsultantą

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES darbų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

EURES tinkle „Facebook“

EURES tinkle „Twitter“

EURES tinkle „LinkedIn“

Temos
Verslas / VerslumasDarbo dienos / renginiaiNaujienos/pranešimai/statistikaĮdarbinimo tendencijosSėkmės istorijosJaunimas
Sektorius
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.