Skip to main content
Eiropas Komisijas logotips
EURES
Raksts par jaunumiem28 augusts 2017Eiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Laicīgi iesniegts pieteikums nodrošina Grieķijas reģistratoram jaunu darbu Vācijā

Mēnesi pēc Valsts nodarbinātības dienestu (VND) apmeklējuma Rodas salā, Grieķijā, Eleni Kritikou ir ieguvusi jaunu darbu viesnīcā Hamburgā, Vācijā.

Well-timed application lands Greek receptionist a new job in Germany
EURES Greece

Kā daļu no divpusējās sadarbības ar citām valstīm EURES Grieķijā organizē neliela mēroga projektus dažādās pilsētās interviju dienu veidā, savācot CV un prakses atbalsta piedāvājumus.

Eleni, kura ir dzimusi un uzaugusi Rodas salā, studēja tūrismu, un pēc prakses pabeigšanas reģistratūrā vietējā viesnīcā viņa vēlējās iegūt jaunu pieredzi tūrisma nozarē Vācijā. VND apmeklēšana pēc tam, kad viņa bija ieraudzījusi vakanču publikācijas tūrisma nozarē Vācijā, noveda viņu pie EURES, kur viņa satika padomdevēju Styliani Stavrou.

Plānotās intervijas dienas par darbiem, kuros viņa bija ieinteresēta, bija pagājušas, un process bija slēgts. Tomēr Styliani mudināja Eleni nosūtīt savu rezumē Grieķijas EURES  padomdevējai, kolēģei Eleni Foulira, kura pārraudzīja CV priekšatlasi šim pasākumam.

"Es nekad nevarēju iedomāties, ka tajā rītā atstāšu biroju Rodas salā, lai piedalītos trīs darba intervijās attiecībā uz Hamburgas viesnīcu reģistratūrām. EURES padomdevēji man palīdzēja ar informāciju un CV sagatavošanu, un viņi bija man blakus katrā solī," saka Eleni Kritikou.

"Tiklīdz es nosūtīju savu rezumē, Eleni Foulira iepazīstināja mani ar Anja Mesch, EURES padomdevēju Hamburgā, un pēc tiešsaistes video intervijas man piedāvāja darbu, par kuru biju sapņojusi. Man jāpateicas EURES Grieķijā un EURES Vācijā par viņu elastīgumu šajā procesā; mazāk nekā mēneša laikā es biju uzsākusi jaunu ceļojumu savā dzīvē un sākusi iegūt vērtīgu pieredzi."

"Es Eleni Kritikou nosauktu par mierīgu un spēcīgu cilvēku," saka Styliani. "Vienmēr ar smaidu viņa ievēroja visus manus padomus un jau no paša sākuma zināja, ko vēlas. Bija svarīgi, ka viņa brīvi runāja angļu un vācu valodā, bet vissvarīgākais bija viņas brīnišķīgā attieksme un briedums, ko ļoti labi varēja redzēt tīmekļa intervijā.

"Viņa ir jauna, un tāpēc viņai nav plaša pieredze, bet es savā priekšā redzēju sievieti ar tādu vēlmi mācīties, mēģināt, attīstīties... es viņai novēlu lielisku karjeru!"

 

Saistītās saites

Valsts nodarbinātības dienesti Grieķijā

Vācijas Federālā darba birža

EURES Grieķijā sociālā tīkla Facebook lapa

Dzīvošana un darbs Vācijā

 

Papildu informācija

Atrodiet savu EURES padomdevēju

Dzīvošana un darbsEURES valstīs

EURESDarbu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURESPasākumu kalendārs

Turpmākie Pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

EURES sociālajā tīklā Google+

Sīkāka informācija

Temati
EURES labākā prakseDarba tirgus jaunumi/mobilitātes jaunumiPersonāla atlases tendencesSociālie mēdijiVeiksmes stāstiJaunatne
Saistītā(s) sadaļa(s)
Dzīvošana un darbs
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.