Skip to main content
EURES
Raksts par jaunumiem2018. gada 6. jūnijsEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Secīgi norādījumi piemērotu kandidātu atrašanai

EURES portāls dod uzņēmumiem piekļuvi vairāk nekā 350 000 reģistrēto CV, un meklēt starp tiem labāko kandidātu nekad nav bijis vienkāršāk.

A step-by-step guide to finding the right candidate
EURES

Ja neesat vēl pilnībā iepazinies ar portālu vai šaubāties par savām tehniskajām spējām, jūs varat izmantot EURES videomateriālā sniegto palīdzību.

Videomateriāls “Pamācība kandidātu meklēšanai” ir tikai mazliet garāks par divām minūtēm, un tajā ir secīgi norādījumi, atvieglojot visu piemēroto kandidātu meklēšanas un atrašanas procesu EURES portālā.

Videomateriālā jūs iepazīstina ar tīmekļa vietnes funkcijām, sniedzot skaidras un vienkāršas pamācības, kam pievienoti ekrānuzņēmumi, lai savā meklēšanā jūs atpazītu katru sadaļu un precīzi zinātu, ko darīt un kā rīkoties turpmāk.

Jūs uzzināsiet, kā un kur pieteikties, kā meklēt pēc profesijas, valodu prasmēm vai autovadītāja apliecības un kā precizēt meklēšanu pēc sīkākiem kritērijiem, lai iegūtu precīzākus rezultātus.

Videomateriāls palīdz jums orientēties, kā arī vislabāk izmantot sadaļu “Kandidātu meklēšana”, lai ātri un ērti aizpildītu vakances.

Noskatieties videomateriālā ekskursiju EURES portālā un atrodiet savus potenciālos darbiniekus!

 

Saistītās saites

EURES darba mobilitātes portāls – pamācība sadaļā “Kandidātu meklēšana”, 2017. gads

 

Papildu informācija

Eiropas darba dienas

Drop’pin@EURES

Atrast EURES padomdevēju

Dzīves un darba apstākļiEURES valstīs

EURESdarbu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURESpasākumu kalendārs

Plānotie tiešsaistes notikumi

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

Sīkāka informācija

Temati
UzņēmējdarbībaĀrējās EURES ziņasZiņas/ziņojumi/statistikaPersonāla atlases tendences
Saistītā(s) sadaļa(s)
Palīdzība un atbalsts
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.