Skip to main content
Logo Európskej komisie
EURES

Správy

Vylúčenie zodpovednosti

Články majú používateľom portálu EURES poskytnúť informácie o aktuálnych témach a trendoch a podnietiť diskusiu a diskusiu. Ich obsah nemusí nevyhnutne odrážať názor Európskeho úradu práce (ELA) alebo Európskej komisie. Okrem toho, EURES a ELA nepodporujú vyššie uvedené webové stránky tretích strán.

Usporiadať podľa

Správy (330)

RSS
Zobrazujú sa výsledky 1 až 10
  • Novinový článok

Čo robí EÚ na podporu osôb so zdravotným postihnutím

Svet si 3. decembra pripomína Medzinárodný deň osôb so zdravotným postihnutím. Poďme zistiť, ako sa EÚ stará o to, aby osoby so zdravotným postihnutím v Európe mali rovnaký prístup k vzdelávaniu, zamestnaniu, infraštruktúre, výrobkom a službám.

  • Novinový článok

Ako oznámiť negatívne hodnotenie zamestnancom

Oznámiť negatívne hodnotenie nie je vždy jednoduché, ale je to veľmi dôležitá súčasť riadenia zamestnancov a ak sa to urobí správnym spôsobom, môže to dokonca prispieť k zlepšeniu vzťahov. Prečítajte si, ako nato.

  • Novinový článok

Tieto digitálne zručnosti môžu zlepšiť uplatnenie na trhu práce

Žijeme vo veku, v ktorom sa digitálne zručnosti stali nevyhnutnými. Pre tých z vás, ktorí sa chystajú začať svoju kariérnu cestu, sme pripravili zoznam niektorých aktuálnych najžiadanejších digitálnych zručností na trhu práce.

  • Novinový článok

Ako vykonať nábor stážistov pre vašu spoločnosť

Ste zamestnávateľom, ktorý si uvedomuje výhody ponúkania odborných stáží a na ich realizáciu ste si vypracovali výborný program. Stojíte však pred najťažšou časťou – ako nájsť najvhodnejších uchádzačov. Našťastie sme pre vás pripravili niekoľko tipov, ktoré vám pri nábore stážistov pomôžu.

  • Novinový článok

Utekáte pred vojnou na Ukrajine? Pilotná iniciatíva okruhu talentov EÚ vám môže pomôcť nájsť si prácu v EÚ.

Pilotná iniciatíva okruhu talentov EÚ je online nástroj na hľadanie práce určený pre ľudí, ktorí utekajú pred vojnou na Ukrajine. Ak požívate dočasnú ochranu v niektorom členskom štáte, môžete túto iniciatívu využiť na prístup k vyše 3 miliónom voľných pracovných miest a 4 000 potenciálnym zamestnávateľom v EÚ.

  • Novinový článok

Čo robí manažéra na strednej úrovni skvelým manažérom?

Jadrom spoločnosti sú manažéri na strednej úrovni, ktorí pôsobia ako most medzi zamestnancami a vrcholovým manažmentom. Tu sa s vami podelíme o niektoré kľúčové zručnosti a vlastnosti, vďaka ktorým je manažér na strednej úrovni skvelým manažérom.

  • Novinový článok

Ako získať sezónnu prácu

Sezónne pracovné miesta sú skvelým spôsobom, ako si zarobiť nejaké peniaze navyše. Mnohí študenti a mladí ľudia si počas zimných prázdnin hľadajú zamestnanie, aby si financovali svoje štúdium alebo zarobili nejaké peniaze navyše. Ponúkame vám niekoľko rád, ktoré vám pomôžu zabezpečiť si ďalšiu sezónnu prácu.