Skip to main content
EURES

Nowości

Zastrzeżenie

Artykuły mają na celu dostarczenie użytkownikom portalu EURES informacji na temat aktualnych tematów i trendów oraz stymulowanie dyskusji i debaty. Ich treść niekoniecznie odzwierciedla pogląd Europejskiego Urzędu ds. Pracy (ELA) lub Komisji Europejskiej. Ponadto EURES i ELA nie promują wymienionych powyżej stron internetowych osób trzecich.

Filtruj według

Nowości (363)

RSS
Wyświetlają się wyniki od 1 do 10
  • Artykuł prasowy

Praca zdalna: przewodnik dla nowych pracowników

Praca zdalna stała się nową normą i wiele przedsiębiorstw oferuje swoim pracownikom taką możliwość. Odnalezienie się w niej może być jednak trudne, zwłaszcza w przypadku nowych pracowników. Oto kilka sposobów na udaną pracę zdalną.

  • Artykuł prasowy

Lepsza wydajność zespołu dzięki wspólnym narzędziom

W dzisiejszym szybko rozwijającym się cyfrowym środowisku pracy, praca zdalna i współpraca ponad granicami stały się normą. Z niniejszego artykułu dowiesz się, w jaki sposób wspólne narzędzia mogą być dla Twojego zespołu świetnym rozwiązaniem, które zwiększy produktywność i usprawni wykonywanie zadań.

  • Artykuł prasowy

Strategie skutecznego zarządzania zespołem hybrydowym

Ze względu na rosnącą popularność pracy zdalnej zarządzanie zespołem hybrydowym (podzielonym między domem a biurem) jest obecnie niezbędną umiejętnością miękką. Oto cztery strategie skutecznego zarządzania zespołem hybrydowym.

  • Artykuł prasowy

Jak zachować profesjonalny ton w komunikacji na odległość i rozmowach wideo?

W miejscu pracy oczekuje się profesjonalizmu. Jednakże utrzymanie odpowiedniego tonu może być trudne w przypadku komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej lub rozmowy wideo. Spraw, aby twoja komunikacja w pracy była bardziej profesjonalna, przestrzegając tych sześciu zasad.

  • Artykuł prasowy

Oto umiejętności miękkie, które przyspieszą rozwój zawodowy

Coraz więcej pracodawców kładzie nacisk na umiejętności miękkie, które są niezbędne do rozwoju kariery. Dla młodych osób poszukujących pracy doskonalenie tych cennych umiejętności może otworzyć nowe możliwości i pomóc im się wyróżnić.