Skip to main content
Symbol graficzny Komisji Europejskiej
EURES

Nowości

Zastrzeżenie

Artykuły mają na celu dostarczenie użytkownikom portalu EURES informacji na temat aktualnych tematów i trendów oraz stymulowanie dyskusji i debaty. Ich treść niekoniecznie odzwierciedla pogląd Europejskiego Urzędu ds. Pracy (ELA) lub Komisji Europejskiej. Ponadto EURES i ELA nie promują wymienionych powyżej stron internetowych osób trzecich.

Filtruj według

Nowości (330)

RSS
Wyświetlają się wyniki od 1 do 10
  • Artykuł prasowy

Jakie działania podejmuje UE, aby wspierać osoby z niepełnosprawnościami?

3 grudnia na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Dowiedz się, jakie działania podejmuje Unia Europejska, aby zapewnić osobom z niepełnosprawnościami w Europie równy dostęp do szkół, zatrudnienia, infrastruktury, produktów i usług.

  • Artykuł prasowy

Jak delikatnie przekazać pracownikom negatywną informację zwrotną

Udzielanie negatywnej informacji zwrotnej może stanowić prawdziwe wyzwanie, ale jest ważnym elementem zarządzania pracownikami i jeśli odbędzie się we właściwy sposób, potrafi zacieśnić wzajemne relacje. W jaki sposób można to osiągnąć?

  • Artykuł prasowy

Te umiejętności cyfrowe mogą zwiększyć Twoje szanse na zatrudnienie

Żyjemy w czasach, w których umiejętności cyfrowe stały się niezbędne. Dla tych, którzy zamierzają rozpocząć karierę zawodową, przygotowaliśmy listę umiejętności cyfrowych, na które jest największe zapotrzebowanie na obecnym rynku pracy.

  • Artykuł prasowy

Jak rekrutować stażystów do swojego przedsiębiorstwa?

Jesteś pracodawcą, który zdaje sobie sprawę z korzyści płynących ze stażu i przygotowałeś dobry program stażu. Teraz nadszedł czas na najtrudniejszą część – znalezienie właściwych kandydatów. Na szczęście przygotowaliśmy kilka wskazówek dotyczących rekrutacji stażystów.

  • Artykuł prasowy

Co wyróżnia dobrego kierownika średniego szczebla?

Kierownicy średniego szczebla pracują w samym sercu przedsiębiorstwa, pełniąc rolę łącznika między pracownikami a kadrą kierowniczą wyższego szczebla. W tym miejscu prezentujemy kluczowe umiejętności i cechy wyróżniającego się kierownika średniego szczebla.

  • Artykuł prasowy

Jak złapać pracę sezonową

Praca sezonowa jest doskonałym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wielu studentów i młodych ludzi podejmuje pracę podczas wakacji zimowych w celu sfinansowania nauki lub uzyskania dodatkowego dochodu. Oto kilka wskazówek, które pomogą ci w znalezieniu kolejnej pracy sezonowej.