Skip to main content
Eiropas Komisijas logotips
EURES

Ziņas

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.

Atlasīt pēc

Ziņas (330)

RSS
Tiek rādīts(i) 1 līdz 10 rezultāti
  • Raksts par jaunumiem

Ko ES dara, lai atbalstītu personas ar invaliditāti

Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti pasaule atzīmē 3. decembrī. Uzziniet, ko ES dara, lai nodrošinātu, ka personām ar invaliditāti Eiropā ir vienlīdzīga piekļuve skolām, nodarbinātībai, infrastruktūrām, produktiem un pakalpojumiem.

  • Raksts par jaunumiem

Kā iejūtīgi izteikt darbiniekiem negatīvas atsauksmes

Negatīvu atsauksmju izteikšana var būt sarežģīta, taču tā ir svarīga darbinieku vadības daļa un var faktiski stiprināt jūsu attiecības, ja tās tiek pasniegtas pareizi. Izlasiet un uzziniet, kā to panākt.

  • Raksts par jaunumiem

Vai darbinieku nākotne varētu būt četru dienu darba nedēļa?

Sarunas par četru dienu darba nedēļu pēdējā laikā ir atsākušās, un ir pastiprinājies impulss tās īstenošanai. Pastāstīsim dažus iemeslus, kāpēc četru dienu darba nedēļa varētu būt jūsu darbinieku nākotne.

  • Raksts par jaunumiem

Šīs digitālās prasmes var uzlabot jūsu nodarbinātību

Mēs dzīvojam laikmetā, kad digitālās prasmes ir kļuvušas ļoti nepieciešamas. Tiem, kuri gatavojas sākt savu karjeras ceļu, esam sagatavojuši sarakstu ar dažām šobrīd darba tirgū vispieprasītākajām digitālajām prasmēm.

  • Raksts par jaunumiem

Kā atlasīt stažierus savam uzņēmumam

Jūs esat darba devējs, kurš apzinās stažēšanās priekšrocības, un esat sagatavojis labu stažēšanās programmu. Ir pienācis laiks grūtākajam — īsto kandidātu atrašanai. Par laimi mēs esam sagatavojuši dažus padomus stažieru atlasīšanai.

  • Raksts par jaunumiem

Kas padara vidējā līmeņa vadītāju izcilu?

Vidējā līmeņa vadītāji strādā uzņēmuma centrā, nodrošinot saikni starp darbiniekiem un augstāko vadību. Šeit mēs stāstām par dažām pamatprasmēm un īpašībām, kas jums ir jāmeklē, lai pieņemtu darbā lielisku vidējā līmeņa vadītāju.

  • Raksts par jaunumiem

Kā dabūt sezonas darbu

Sezonas darbs ir lielisks veids, kā nopelnīt papildu naudu. Daudzi studenti un jaunieši ziemas brīvdienās sāk strādāt, lai finansētu studijas vai gūtu papildu ienākumus. Lūk, daži padomi, lai palīdzētu jums nodrošināt nākamo sezonas darbu.