Skip to main content
Eiropas Komisijas logotips
EURES

Ziņas

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.

Atlasīt pēc

Ziņas (339)

RSS
Tiek rādīts(i) 1 līdz 10 rezultāti
  • Raksts par jaunumiem

Pieci pieprasītākie kvalificēta darba veidi 2023. gadā

Daudzi uzskata, ka jums ir vajadzīgs universitātes grāds, lai iegūtu labu un labi apmaksātu darbu, bet tas ne vienmēr ir taisnība. Šajā mainīgajā un attīstošajā pasaulē darba devēji augstu vērtē praktiskās un profesionālās prasmes. Runa ir par pieciem kvalificēta darba veidiem, kas 2023. gadā būs pieprasīti.

  • Raksts par jaunumiem

Kā lūgt darba devējam palielināt darba samaksu

Daudziem darbiniekiem liekas, ka ir netaktiski lūgt savam priekšniekam darba samaksas pieaugumu. Tomēr, ja esat profesionāli audzis, pastāvīgi labi strādājis vai uzņēmies uzdevumus, kas pārsniedz jūsu atalgojuma pakāpi, ir tikai taisnīgi, ka jūsu darbs tiek atalgots.

  • Raksts par jaunumiem

Meklējat darbu? TUI Musement dalās ar padomu

Jaunas sērijas ietvaros mēs runājam ar Eiropas darba devējiem, lai uzzinātu labākos padomus darba meklētājiem. Šajā rakstā mēs runājam ar Joëlle Sabiti no tūrisma uzņēmuma TUI Musement.

  • Raksts par jaunumiem

Kā stažēšanās ārzemēs var palīdzēt uzsākt karjeru?

Vai esat jauns absolvents, kuram sagādā grūtības pāreja no studenta uz profesionālo dzīvi? Mēs EURES birojā uzskatām, ka šajā gadījumā labākais veids, kā to izdarīt, ir stažēties ārzemēs. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā tas var palīdzēt jums uzsākt karjeru.