Skip to main content
Europos Komisijos logotipas
EURES

Naujienos

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.

Filtruoti pagal

Naujienos (330)

RSS
Rodomi rezultatai: 1 iš 10
  • Naujienų straipsnis

Kaip ES padeda žmonėms su negalia

Gruodžio 3 d. pasaulyje minima Tarptautinė neįgaliųjų diena. Sužinokite, ką daro ES, kad žmonėms su negalia Europoje užtikrintų vienodas galimybes lankyti mokyklą, įsidarbinti, naudotis infrastruktūra, produktais ir paslaugomis.

  • Naujienų straipsnis

Kaip mandagiai pateikti darbuotojams neigiamą atsiliepimą?

Nors pateikti neigiamą atsiliepimą gali būti sunku, tačiau tai svarbi vadovavimo darbuotojams darbo dalis; be to, jei neigiamas atsiliepimas bus pateiktas tinkamai, jūsų santykiai iš tiesų gali tapti tvirtesni. Skaitykite toliau ir sužinosite, kaip tai padaryti.

  • Naujienų straipsnis

Ar keturias dienas per savaitę galėtų dirbti jūsų darbuotojai?

Pastaruoju metu vėl kilus diskusijoms dėl keturių dienų darbo savaitės, poreikis tai įgyvendinti vis labiau stiprėja. Čia pasidalinsime keletu minčių, kodėl ateityje keturias dienas per savaitę galėtų dirbti jūsų darbuotojai.

  • Naujienų straipsnis

Esate jaunas verslininkas? Šie įpročiai paskatins jūsų sėkmę

Puiki verslo idėja gali atverti duris į verslo pasaulį, tačiau nuosekli kasdienė rutina gali padėti sėkmingai žengti į priekį. Jei esate jaunas verslininkas, perskaitykite šiuos patarimus, kurie jums padės pasiekti savo tikslus.

  • Naujienų straipsnis

Šie skaitmeniniai įgūdžiai gali padėti įsidarbinti

Gyvename tokiais laikais, kai skaitmeniniai įgūdžiai tapo būtinybe. Norėdami padėti į profesinį kelią žengiantiems žmonėms, surašėme kelis skaitmeninius įgūdžius, kurie šiais laikais darbo rinkoje yra vieni paklausiausių.

  • Naujienų straipsnis

Kaip jūsų įmonei įdarbinti stažuotoją

Esate darbdavys, žinote apie stažuočių naudą ir parengėte gerą stažuotės programą. Tačiau liko sunkiausia – rasti tinkamų kandidatų. Laimei, parengėme keletą patarimų, kaip įdarbinti stažuotojus.

  • Naujienų straipsnis

Ko reikia, kad būtumėte geras viduriniosios grandies vadovas?

Viduriniosios grandies vadovų darbas orientuotas į įmonės vidų – jie yra darbuotojų ir vyresniosios vadovybės jungtis. Čia pateikiame informacijos apie tai, kokių esminių įgūdžių ir savybių turinčio darbuotojo ieškoti, jei norite įdarbinti gerą viduriniosios grandies vadovą.

  • Naujienų straipsnis

Kaip susirasti sezoninį darbą?

Sezoninis darbas yra puikus būdas papildomai užsidirbti. Per žiemos atostogas daug studentų ir jaunuolių įsidarbina, kad galėtų susimokėti už studijas arba užsidirbti papildomai. Štai keletas patarimų, padėsiančių susirasti sezoninį darbą.