Skip to main content
Euroopa Komisjoni logo
EURES

Uudised

Vastutusest loobumine

Artiklite eesmärk on anda EURESe portaali kasutajatele teavet aktuaalsete teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelu ja arutelu. Nende sisu ei pruugi kajastada Euroopa Tööameti (ELA) ega Euroopa Komisjoni seisukohta. Lisaks ei toeta EURES ja ELA ülalnimetatud kolmandate isikute veebisaite.

Filtreeri

Uudised (330)

RSS
Tulemused 1 kuni 10
  • Artikkel

Kuidas EL toetab puuetega inimesi?

3. detsembril tähistab maailm rahvusvahelist puuetega inimeste päeva. Lugege, mida EL teeb selleks, et tagada Euroopas puuetega inimestele võrdne juurdepääs koolidele, tööhõivele, taristutele, toodetele ja teenustele.

  • Artikkel

Kuidas värvata praktikante oma ettevõttesse

Oled praktika eeliseid teadev tööandja ja oled koostanud hea praktikaprogrammi. Nüüd on kõige raskem etapp – leida õiged kandidaadid. Selle lihtsustamiseks oleme koostanud mõne soovituse, kuidas värvata praktikante.

  • Artikkel

Mis omadused on heal keskastme juhil?

Keskastme juhid töötavad ettevõtte keskmes, ühendades töötajaid ja kõrgemat juhtkonda. Kirjeldame selles artiklis teatud põhioskusi ja -omadusi, mis peaksid olema heal keskastme juhil.

  • Artikkel

Kuidas leida hooajatööd?

Hooajatöö on suurepärane viis lisaraha teenimiseks. Paljud üliõpilased ja noored töötavad talvepuhkuse ajal, et rahastada õpinguid või teenida lisaraha. Allpool on näpunäited hooajatöö leidmiseks.