Skip to main content
Euroopa Komisjoni logo
EURES

Uudised

Vastutusest loobumine

Artiklite eesmärk on anda EURESe portaali kasutajatele teavet aktuaalsete teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelu ja arutelu. Nende sisu ei pruugi kajastada Euroopa Tööameti (ELA) ega Euroopa Komisjoni seisukohta. Lisaks ei toeta EURES ja ELA ülalnimetatud kolmandate isikute veebisaite.

Filtreeri

Uudised (340)

RSS
Tulemused 1 kuni 10
  • Artikkel

Kümme asja, mida iga hea juhendaja peaks tegema

Et olla hea juhendaja töökohas, ei piisa lihtsalt hästi töötamisest. Oleme EURESes koostanud mõne nõuande, et aidata teil luua vastastikku kasulik töösuhe oma juhendatavaga.

  • Artikkel

Y- ja Z-põlvkond töökohal: sarnasused ja erinevused

Y- ja Z-põlvkond moodustavad suure osa Euroopa tööjõust, kusjuures kummalgi rühmal on ainulaadsed oskused ja omadused. Tutvuge nende põlvkondade töösse suhtumisega, et oskaksite neist kahest rühmast paremini töötajaid värvata, tööl hoida ja juhtida.

  • Artikkel

Viis kutseõppepõhist töökohta, mis on nõutud 2023. aastal

Paljud arvavad, et hea ja tasuva töökoha saamiseks on vaja ülikooliharidust, kuid see pole alati nii. Muutuvas ja arenevas maailmas hindavad tööandjad praktilisi kutseoskusi. Siin on viis kutseõppepõhist töökohta, mille järele on nõudlus 2023. aastal.

  • Artikkel

Kuidas küsida tööandjalt suuremat palka?

Paljud töötajad peavad ebameeldivaks küsida ülemuselt palgatõusu. Kui oled aga oma tööülesannetest välja kasvanud, saavutanud järjepidevalt häid tulemusi või täitnud oma palgaastmest kõrgemaid ülesandeid, on õiglane, et saad selle eest hüvitist.

  • Artikkel

Kas otsid tööd? TUI Musement annab nõu

Uue sarja osana küsime Euroopa ettevõtjatelt nende parimaid nõuandeid tööotsijatele. Selles artiklis räägime Joëlle Sabitiga turismiettevõttest TUI Musement.