Skip to main content
Logo Evropské komise
EURES

Zprávy

Zřeknutí se odpovědnosti

Články mají uživatelům portálu EURES poskytnout informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Jejich obsah nemusí nutně odrážet názor Evropského úřadu práce (ELA) nebo Evropské komise. EURES a ELA dále nepodporují výše uvedené webové stránky třetích stran.

Filtrovat podle

Zprávy (330)

RSS
Zobrazený počet výsledků vyhledávání: 1 až 10
  • Zpráva

Co EU dělá pro podporu osob se zdravotním postižením

Dne 3. prosince si svět připomíná Mezinárodní den osob se zdravotním postižením. Zjistěte, co EU dělá pro zajištění rovného přístupu osob se zdravotním postižením v Evropě ke školám, zaměstnání, infrastruktuře, výrobkům a službám.

  • Zpráva

Jak zaměstnancům citlivě sdělovat negativní zpětnou vazbu

Sdělení negativní zpětné vazby může být náročné. Je však důležitou součástí řízení zaměstnanců a pokud probíhá správným způsobem, může dokonce posílit váš vzájemný vztah. Čtěte dál a dozvíte se, jak toho můžete dosáhnout.

  • Zpráva

Jak provést nábor stážistů pro vaši společnost

Jste zaměstnavatelem, který si uvědomuje výhody stáží, a připravili jste kvalitní program stáží. Nyní však přišla ta nejtěžší část – nalezení správných uchazečů. Naštěstí jsme k náboru stážistů připravili několik tipů.

  • Zpráva

Prcháte před válkou na Ukrajině? Pilotní iniciativa rezervoáru talentů EU vám může pomoci nalézt práci v EU

Pilotní iniciativa rezervoáru talentů EU je on-line nástroj sloužící k hledání zaměstnání pro osoby prchající před válkou na Ukrajině. Pokud v některém členském státě požíváte dočasné ochrany, můžete jej využít, abyste získali přístup k více než 3 milionům volných pracovních míst a 4 000 případných zaměstnavatelů v EU.

  • Zpráva

Co dělá středního manažera skvělým vedoucím pracovníkem?

Jádrem společnosti jsou střední manažeři, kteří působí jako most mezi zaměstnanci a vrcholovým vedením. Zde se s vámi podělíme o některé klíčové dovednosti a vlastnosti, díky nimž se střední manažer stane skvělým vedoucím pracovníkem.

  • Zpráva

Jak získat sezónní zaměstnání

Sezónní zaměstnání je skvělý způsob, jak si vydělat nějaké peníze navíc. Mnoho studentů a mladých lidí si během zimních prázdnin hledá zaměstnání, aby mohli financovat svá studia nebo získali dodatečný příjem. V tomto článku naleznete několik tipů, které vám pomohou zajistit si vaše příští sezónní zaměstnání.