Skip to main content
Logo Evropské komise
EURES

Zprávy

Zřeknutí se odpovědnosti

Články mají uživatelům portálu EURES poskytnout informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Jejich obsah nemusí nutně odrážet názor Evropského úřadu práce (ELA) nebo Evropské komise. EURES a ELA dále nepodporují výše uvedené webové stránky třetích stran.

Filtrovat podle

Zprávy (340)

RSS
Zobrazený počet výsledků vyhledávání: 1 až 10
  • Zpráva

Deset tipů, jimiž by se měl každý dobrý mentor řídit

K tomu, aby se člověk stal na pracovišti dobrým mentorem, nestačí, aby vynikal ve své práci. Na portálu EURES jsme pro vás připravili několik tipů, které vám pomohou vytvořit plodný vztah s osobou, kterou vedete v rámci mentorského programu.

  • Zpráva

Mileniálové a generace Z na pracovišti: podobnosti a rozdíly

Mileniálové a generace Z tvoří velkou část evropské pracovní síly. Každá z těchto skupin se vyznačuje jedinečnými dovednostmi a vlastnostmi. Přečtěte si o jejich přístupu k práci, abyste dokázali lépe přijímat, udržet a řídit zaměstnance z těchto dvou demografických skupin.

  • Zpráva

Pět nejpoptávanějších povolání v roce 2023

Mnoho lidí si myslí, že k získání dobrého a dobře placeného zaměstnání je potřeba vysokoškolské vzdělání, což ale není vždy pravda. V našem měnícím se a vyvíjejícím se světě si zaměstnavatelé cení praktických a odborných dovedností. Představujeme vám pět odborných povolání, po kterých bude v roce 2023 poptávka.

  • Zpráva

Jak požádat zaměstnavatele o zvýšení platu

Mnozí zaměstnanci se cítí nepatřičně, když chtějí požádat svého nadřízeného o zvýšení platu. Pokud jste však přerostli svoji roli, máte neustále dobré výsledky nebo se ujímáte úkolů, které jsou nad rámec vaší platové třídy, je jedině spravedlivé, abyste za svou práci byli náležitě odměněni.

  • Zpráva

Hledáte práci? Společnost TUI Musement má pro vás pár rad

V rámci nové série článků se obracíme na evropské zaměstnavatele, abychom získali jejich nejužitečnější rady pro uchazeče o zaměstnání. V tomto článku přinášíme rozhovor s paní Joëlle Sabiti ze společnosti TUI Musement působící v odvětví cestovního ruchu.

  • Zpráva

Jak může stáž v zahraničí pomoci rychleji nastartovat vaši kariéru

Jste čerstvými absolventy a zápasíte s tím, jak přejít ze studentského života do života profesního? Na portálu EURES se domníváme, že neexistuje lepší způsob, než se vydat na stáž do zahraničí. V tomto článku se dozvíte, jak vám to může pomoci s kariérou.