Skip to main content
EURES
Naujienų straipsnis2018 m. rugsėjo 9 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas

Briuselyje atidaryta nauja vieno langelio principu veikianti individualaus konsultavimo karjeros klausimais tarnyba

Nauja švietimo ir profesinio orientavimo tarnyba Briuselyje pagal vieno langelio principą teikia paslaugas studentams, darbo ieškantiems asmenims ir darbuotojams, kurie nori rasti darbą arba persikvalifikuoti.

New one-stop shop for personal career advice opens in Brussels
Marc Buvé

2018 m. balandžio 23 d. įvykusiame oficialiame „Cité des Métiers – Beroepenpunt“ atidaryme dalyvavo daug iškilių asmenų, įskaitant už užimtumą, socialinius reikalus, gebėjimus ir darbo jėgos judumą atsakingą Europos Komisijos narę Marianne Thyssen.

Centras įsikūrė „Astro Tower“ pastate – ten pat, kaip ir Briuselio valstybinė užimtumo tarnyba „Actiris“, kuri yra šio regiono EURES koordinavimo tarnyba, taip pat kai kurie kiti centro partneriai, pavyzdžiui, VDAB (Flandrijos valstybinė užimtumo tarnyba) ir „Tracé“ (jos „Leerwinkel“ tarnyba). Kaip ir „Actiris“, „Cité des Métiers – Beroepenpunt“ paslaugas teiks dviem kalbomis – prancūzų ir flamandų.

Naujosios daugiau kaip tūkstančio kvadratinių metrų patalpos yra skirtos teikti konsultacijas ir patarimus bet kam, kas ieško informacijos apie įvairias karjeros galimybes, susijusias su studijomis, mokymu, darbu, verslo pradžia ar persikėlimu į kitą šalį ar regioną.

Pasak tarnybos „Actiris“ darbuotojo Marco Buvé, naujosios tarnybos tikslas – visiems lankytojams padėti rengti asmeninį profesinio gyvenimo projektą, pritaikytą prie dabartinės darbo rinkos poreikių.

Marco teigimu, viena iš pagrindinių tarnybos temų – judumas, įskaitant tarpregioninį, tarpvalstybinį ar tarptautinį judumą. Teikiamos individualios konsultacijos, kad lankytojai galėtų sužinoti apie galimybes studijuoti, dirbti arba stažuotis kitoje šalyje ar regione. Jie skatinami išdrįsti persikelti kitur, be to, jiems patariama, kaip kuo geriau išnaudoti tą patirtį.

Planuojama rengti ir specialius mokymus, kaip naudotis EURES profesinio judumo portalu ir „Actiris“ svetaine. Tarnybos patalpose galima rasti įvairių knygų ir pasinaudoti įvairiais skaitmeniniais ištekliais; be to, pastate visada galima susitikti su tarnybos „Actiris“ judumo konsultantais, kurie yra ir EURES darbuotojai.

Centras yra tikras jungtinis projektas, padedantis užtikrinti bet kokius lankytojų poreikius. Komandą sudaro „Actiris“ ir „Bruxelles Formation“ konsultantai, taip pat VDAB ir „Tracé“ darbuotojai. Be to, komandos veikloje dalyvauja „Pôle académique de Bruxelles“, Valonijos-Briuselio federacijos, Kompetencijų vertinimo centro, CEFA, „Promotion sociale“, EFP, SFPME ir „Worldskills Belgium“ atstovai.

Jei esate įsikūręs Briuselio regione ir norėtumėte daugiau sužinoti apie užimtumo, mokymo, studijų ir judumo galimybes, apsilankykite šiame centre jau šiandien. Tarnyba „Cité des Métiers – Beroepenpunt“ yra įsikūrusi adresu Avenue de l’Astronomie 14, netoli Madou metro stoties. Daugiau informacijos rasite adresu

www.citedesmetiers.brussels

 

Susijusios nuorodos

Cité des Métiers – Beroepenpunt (prancūzų / flamandų k.)

 

Išsamesnė informacija

Europos darbo dienos

Drop’pin@EURES

Susiraskite EURESkonsultantą

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES darbų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

Sekite EURES naujienas tinkle „Facebook“

Sekite EURES naujienas tinkle „Twitter“

Sekite EURES naujienas tinkle „LinkedIn“

Išsamūs duomenys

Temos
EURES geriausia praktikaEURES mokymaiIšorinės EURES naujienosIšorės suinteresuotosios šalysDarbo rinkos naujienos/mobilumo naujienosNaujienos/pranešimai/statistikaJaunimas
Susijusios skiltys
Gyvenimas ir darbas
Sektorius
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.