Skip to main content
EURES
Raksts par jaunumiem2017. gada 13. jūnijsEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Darba gadatirgus viena klikšķa attālumā – IT talanti no visas Eiropas pieslēdzas Īrijas Eiropas tiešsaistes darba dienai

Uz brīdi iedomājieties, ka esat darba meklētājs ar pieredzi programmēšanas/IT jomā vai prasmēm biznesa pakalpojumu sfērā un vēlaties attīstīt karjeru. Uz kurieni jūs dotos jaunu iespēju meklējumos? Diez vai jūs varētu sastapt, šķirstot brošūras darba gadatirgos. Jūs visticamāk veiktu lielāko daļu meklējumu (ja ne visus) interneta plašumos.

A job fair just a click away: IT talent from all over Europe plugged-into Irish European Online Job Day
E(O)JD

Tagad iedomājieties, ka varat apmeklēt tiešsaistes darba gadatirgu, kas piedāvā uzņēmumu prezentācijas, vakances, netraucētu pieteikšanās procesu, intervijas un tikšanās ar potenciālajiem darba devējiem tiešsaistē, viena klikšķa attālumā! Šāda iespēja jau pastāv.

Eiropas (tiešsaistes) darba dienas ir regulāri notiekoši dinamiski pasākumi, kuros tiekas darba meklētāji un darba devēji un kuru mērķis ir veicināt darba iespējas. Neatkarīgi no tā, vai tie notiek klātienē vai tiešsaistē, šajos Eiropas mēroga darbā pieņemšanas gadatirgos vakancēm atbilstoši darba meklētāji atrod darba devējus citās Eiropas valstīs. Dalībniekiem arī tiek sniegti praktiski padomi par dzīvošanu un strādāšanu ārzemēs.

Īrijas EURES / Sociālās aizsardzības departamenta Eiropas nodarbinātības dienests ar Eiropas Komisijas tiešu atbalstu 2017. gada 4. maijā rīkoja vietēju Eiropas (tiešsaistes) darba dienu ar nosaukumu Cork where IT is @......check IT out. Šis tiešsaistes pasākums bija adresēts IT un biznesa pakalpojumu speciālistiem visā Eiropā, un tā mērķis bija piesaistīt IKT jomas talantus labākajiem šīs nozares uzņēmumiem, kas atrodas Īrijas pilsētā Korkā, piemēram, Apple, Dell, Google, Logitech un citiem (lai iegūtu informāciju par visiem uzņēmumiem, kas piedalījās pasākumā, skatiet uzņēmumu sarakstu).

Dodamies uz Korku?

Pasākuma organizētāji uzsvēra, ka Korkā mājvietu ir raduši jau 150 starptautiski uzņēmumi, kas pašlaik nodarbina 28 500 cilvēku. "Tas, ka Korkā jau stabili darbojas plaši pazīstami starptautiski uzņēmumi un interesanti jauni Īrijas uzņēmumi, apvienojumā ar kvalitatīvu infrastruktūru un labiem dzīves apstākļiem padara Korku par pievilcīgu vietu uzņēmumiem un darba meklētājiem," skaidro vietējie EURES padomdevēji. Korka varētu būt jūsu īstā vieta gan tad, ja vēlaties strādāt kāda tehnoloģiju giganta uzņēmumā, gan tad, ja dodat priekšroku darbam dinamiskā jaunuzņēmumā, kurā top jaunās paaudzes tehnoloģijas.

Tiešsaistē, viss vienuviet

Viss pasākums notika tiešsaistē 4. maijā no plkst. 10.00 līdz 13.30 un tika pārraidīts tiešraidē, kuras ieraksts joprojām ir pieejams šeit. Darba meklētājiem bija iespēja reāllaikā meklēt darba piedāvājumus un pieteikties darbā, sazināties ar darba devējiem, sarunāt darba intervijas un izmantot dzīvās tērzēšanas funkciju, lai uzdotu jautājumus. Šajā dienā darba meklētājiem bija pieejamas arī vairākas nozīmīgas un noderīgas prezentācijas, ko bija sagatavojis Īrijas EURES. Viena no tām bija "Tava pirmā EURES darbavieta", kas iepazīstināja ar mobilajiem darba ņēmējiem pieejamo Eiropas finansiālo atbalstu. Citā prezentācijā tika stāstīts par dzīves un darba apstākļiem Īrijā. Darba devēji reklamēja vakances savos uzņēmumos, publicējot darba piedāvājumus tieši platformā, izmantojot automātiskās CV pārbaudes un piemeklēšanu, ieplānojot un veicot tiešsaistes intervijas pasākuma dienā un izmantojot dzīvās jautājumu un atbilžu sesijas ar potenciālajiem darbiniekiem.

IKT veltīto Eiropas tiešsaistes darba dienu organizēja Īrijas EURES / Sociālās aizsardzības departamenta Eiropas nodarbinātības dienests ar Eiropas Komisijas tiešu atbalstu. Šis pasākums tika rīkots saistībā ar plašāko Eiropas nodarbinātības nedēļas iniciatīvu, kuras mērķis ir paaugstināt informētību par pakalpojumiem un atbalstu, kas Eiropas darba tirgū pieejams darba devējiem un darba meklētājiem. 

 

Saites:

Cork where IT is @......check IT out – pasākuma lapa

Cork where IT is @......check IT outFacebook ziņa

Īrijas EURES

#ICTJobsCork

#EURESJobDays

 

Papildu informācija:

Atrodiet savu EURES padomdevēju

Darba un dzīves apstākļiEURES valstīs

EURESDarbu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURESPasākumu kalendārs

Turpmākie Pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

EURES sociālajā tīklā Google+

 

Sīkāka informācija

Temati
UzņēmējdarbībaDarba dienas/pasākumiDarba tirgus jaunumi/mobilitātes jaunumiPersonāla atlases tendencesSociālie mēdiji
Saistītā(s) sadaļa(s)
Dzīvošana un darbs
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.