Skip to main content
Euroopa Komisjoni logo
EURES
Artikkel18 jaanuar 2018Euroopa Tööjõuamet, Tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse peadirektoraat

Kuidas saavad noored Drop’pin@EURESt parimal võimalikul moel ära kasutada

Olete avastanud Drop’pin@EURESe ning kõik selle suurepärased võimalused. Kuid kuidas neid võimalusi parimal võimalikul moel ära kasutada? Oleme kõige eest hoolt kandnud!

How to get the most out of Drop’pin@EURES: young people
EURES

Looge konto

Kui teil ei ole veel EURESe kontot, siis on see loomulikult esimene samm. Veebivormi täitmiseks kulub mõni minut ning vastutasuks saate kasutada kõiki Drop’pin@EURESe eeliseid.

Importige oma CV või koostage see veebis

CV puhul on teil kaks võimalust: importida olemasolev CV Europassi vormingus või luua täiesti uus CV EURESe süsteemis. Kui valite teise võimaluse, peate valima sobiva keele ja läbima kümnesammulise CV täitmise protsessi. Teie CV lisatakse EURESe CVde andmebaasi, kus võimalikud tööandjad saavad tutvuda teie oskuste, kogemuste ja annetega. CVd on võimalik igal ajal muuta, isegi pärast selle avaldamist andmebaasis, ning privaatsusseadete abil saate valida, milline teave on võimalikele tööandjatele nähtav.

Määrake töö/pakkumise otsingukriteeriumid

Selle funktsiooni abil on uute tööpakkumiste otsimine väga lihtne. Saate luua konkreetseid otsinguprofiile, kus saate määrata kriteeriumid, nagu asukoht, lepingu kestus ja lepingu tüüp. Salvestage profiil ning järgmisel korral, kui külastate Drop’pin@EURESt, saate otsingut korrata ühe hiireklõpsuga.

Kandideerige pakkumistele

Kui olete leidnud huvipakkuva tööpakkumise, on aeg kandideerida. Täpsemat teavet selle kohta leiate iga pakkumise jaotisest „kuidas kandideerida“, mis sageli suunab ettevõtte või organisatsiooni veebisaidile. Iga kandideerimisprotsess on erinev, seega keskenduge konkreetse pakkumise nõuetele, et kandideerimine oleks edukas.

Jälgige EURESe ürituste kalendrit

EURESe ürituste kalendrist leiate eelseisvad üritused Euroopas, näiteks töömessid ja Euroopa tööhõivepäevad (veebipõhised ja kohapealsed). Kuna tööga seotud üritused on hea võimalus sidemete sõlmimiseks, võrgustikega tutvumiseks ja uute võimaluste leidmiseks, soovitame kalendrit regulaarselt jälgida, et näha, millised üritused toimuvad teile huvipakkuvates valdkondades, ning teada saada, kuidas nendes osaleda.

Sirvige uudiste arhiivi heade nõuannete leidmiseks

Drop’pin@EURESe uudiste osa sisaldab hulgaliselt artikleid, kus antakse nõu, juhiseid ja ülevaateid peamistel kutsehariduse ja -koolituse teemadel. Käsitletakse kõiki teemasid alates CV täiustamisest kuni selleni, millised rakendused aitavad tööpäevi tõhusamaks muuta, mis teeb sellest edasipüüdlikele tööotsijatele kullaaugu.

Avastage „Sinu esimene EURESe töökoht“ ja praktikavõimaluste algatus „Digitaalne võimalus“

Drop’pin@EURES ei tegele ainult enda võimaluste pakkumisega, vaid toetab ka algatusi ja teenuseid, nagu „Sinu esimene EURESe töökoht“ ja „Digitaalse võimaluse“ tööpraktikaid. Mõlemad pakuvad noortele võimalusi oskuste laiendamiseks ning väärtuslike töökogemuste saamiseks teises ELi riigis, seega tasub algatustega kindlasti tutvuda.

Lisateave

Soovite saada Drop’pin@EURESe kohta lisateavet ning tutvuda pakutavate võimalustega? Vaadake Drop’pin@EURESe veebilehte või meie viimast väljaannet.

 

Seotud lingid:

Veebivorm

Olemasoleva CV importimine

Looge konkreetseid otsinguprofiile

EURESe ürituste kalender

Uudiste osa

Sinu esimene EURESe töökoht

„Digitaalse võimaluse“ tööpraktikad

Viimast väljaannet

 

Lisateave

Euroopa tööhõivepäevad

Drop’pin@EURES

EURESenõustajad

Töö- ja elamistingimused EURESe riikides

EURESe töökohtade andmebaas

EURESe teenused tööandjatele

EURESe ürituste kalender

Eelseisvad veebiüritused

EURES Facebookis

EURES Twitteris

EURES LinkedInis

Teemad
Noorus
Seotud jaotis(ed)
Abiteave ja kasutajatugi
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Vastutusest loobumine

Artiklite eesmärk on anda EURESe portaali kasutajatele teavet aktuaalsete teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelu ja arutelu. Nende sisu ei pruugi kajastada Euroopa Tööameti (ELA) ega Euroopa Komisjoni seisukohta. Lisaks ei toeta EURES ja ELA ülalnimetatud kolmandate isikute veebisaite.