Skip to main content
Logo Európskej komisie
EURES
Novinový článok8 február 2018Európsky orgán práce, Generálne riaditeľstvo pre zamestnanosť, sociálne záležitosti a začlenenie

Ako čo najlepšie využiť Drop’pin@EURES: organizácie

Drop’pin@EURES ponúka širokú škálu skvelých možností pre spoločnosti a organizácie. Ako ich však najlepšie využiť? V našom najnovšom článku nájdete naše najlepšie tipy...

How to get the most out of Drop’pin@EURES: organisations
EURES

Vytvorte si konto

Ak ešte nemáte konto EURES, jeho vytvorenie je prvým logickým krokom. Venujte niekoľko minút svojho času vyplneniu jednoduchého online formulára a vaša organizácia tak získa prístup ku kompletnej ponuke výhod Drop’pin@EURES.

Inzerujte pracovné miesto

Postup je v každej krajine iný, ale začiatok je rovnaký. V rozbaľovacom okne vyberte svoju krajinu a prejdite na odkazy, ktoré sa zobrazia. Inzerovaním pracovných miest na Drop’pin@EURES oslovíte aktívnu skupinu potenciálnych mladých zamestnancov z celej Európy.

Uverejnite príležitosť pre mladých

Príležitosti pre mladých uverejnené na Drop’pin@EURES môžu zahŕňať učňovskú prípravu, stáž, jazykový kurz, elektronické učenie sa, dobrovoľníctvo, podporu podnikania a mnohé ďalšie možnosti. Možno ich uverejniť manuálne (odporúča sa pre menšie organizácie alebo individuálne príležitosti), alebo ich možno prevziať priamo z webového sídla vašej spoločnosti alebo organizácie (odporúča sa pre väčšie organizácie alebo viaceré príležitosti). Tak ako pri inzerovaní pracovného miesta, veľkou výhodou uverejnenia príležitosti pre mladých na Drop’pin@EURES sú pohotoví mladí ľudia, ktorí hľadajú práve takú príležitosť, akú ponúkate.

Nájdite uchádzačov a obsaďte voľné miesta

Po uverejnení pracovného miesta alebo príležitosti vám Drop’pin@EURES umožní vyhľadávať možných uchádzačov, ktorí spĺňajú vaše požiadavky. Môžete si prečítať ich životopisy, overiť ich zručnosti a skúsenosti a nájsť tak svojho perfektného nového zamestnanca.

Prehľadajte archív správ a nájdite zaujímavé články a rady

Sekcia Články s novinkami v rámci Drop’pin@EURES je plná článkov, ktoré ponúkajú poradenstvo, usmernenia a informácie o kľúčových témach z oblasti ľudských zdrojov a manažmentu. Nájdete tu všetko od dôvodov, prečo sú kultúrne rozdiely prínosom pre spoločnosť, až po tipy, ako vytvoriť prosperujúce pracovisko, vďaka čomu je to užitočný zdroj pre každú spoločnosť alebo organizáciu, ktorá má záujem rozšíriť si obzory.

Objavte „Tvoje prvé pracovné miesto EURES“ a „Reactivate“

Drop’pin@EURES neobsahuje len vlastné príležitosti, ale podporuje aj iniciatívy a služby, ako sú „Tvoje prvé pracovné miesto EURES“ a „Reactivate“. Pri oboch ide o cielený program mobility, ktorý pomáha organizáciám a spoločnostiam nájsť kvalifikovaných zamestnancov z iného členského štátu EÚ na zaplnenie medzier v oblasti zručností. Ak máte ťažkosti nájsť zamestnancov s konkrétnymi zručnosťami vo vlastnej krajine, programy Tvoje prvé pracovné miesto EURES a Reactivate by mohli byť riešením pre vás.

Ďalšie informácie

Chcete sa dozvedieť viac o Drop’pin@EURES a o tom, čo ponúka organizáciám či podnikom, ako je ten váš? Navštívte webovú stránku Drop’pin@EURES a prečítajte si tieto publikácie:

Get started with Drop’pin@EURES and publish youth opportunities in minutes (Spoznajte Drop’pin@EURES a zverejnite príležitosti pre mladých za pár minút)

Companies and organisations: find out more (Spoločnosti a organizácie: zistite si ďalšie informácie)

Education providers: find out more (Poskytovatelia vzdelávania: zistite si ďalšie informácie)

 

Súvisiace odkazy:

Drop’pin@EURES

Príležitosti pre mladých

vyhľadávanie možných uchádzačov

sekcia Články s novinkami

Tvoje prvé pracovné miesto EURES

Reactivate

Get started with Drop’pin@EURES and publish youth opportunities in minutes (Spoznajte Drop’pin@EURES a zverejnite príležitosti pre mladých za pár minút)

Companies and organisations: find out more (Spoločnosti a organizácie: zistite si ďalšie informácie)

Education providers: find out more (Poskytovatelia vzdelávania: zistite si ďalšie informácie)

 

Ďalšie informácie:

Európske dni pracovných príležitostí

Drop’pin@EURES

Vyhľadať poradcu siete EURES

Pracovné a životné podmienky v krajinách siete EURES

Databáza pracovných miest siete EURES

Služby siete EURES pre zamestnávateľov

Kalendár podujatí siete EURES

Nadchádzajúce podujatia online

Sieť EURES na Facebooku

Sieť EURES na Twitteri

Sieť EURES na LinkedIn

Témy
Obchod / PodnikanieExterné zainteresované strany
Súvisiace sekcie
Pomoc a podpora
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Vylúčenie zodpovednosti

Články majú používateľom portálu EURES poskytnúť informácie o aktuálnych témach a trendoch a podnietiť diskusiu a diskusiu. Ich obsah nemusí nevyhnutne odrážať názor Európskeho úradu práce (ELA) alebo Európskej komisie. Okrem toho, EURES a ELA nepodporujú vyššie uvedené webové stránky tretích strán.