Skip to main content
Eiropas Komisijas logotips
EURES
Raksts par jaunumiem8 februāris 2018Eiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Kā pilnvērtīgi izmantot Drop’pin@EURES sniegtās iespējas: informācija organizācijām

Drop’pin@EURES uzņēmumiem un organizācijām piedāvā virkni lielisku iespēju. Bet kā tās pilnvērtīgi izmantot? Savā jaunākajā ziņu rakstā sniedzam dažus svarīgus ieteikumus...

How to get the most out of Drop’pin@EURES: organisations
EURES

Izveidojiet kontu

Ja jums vēl nav sava EURES konta, tad tā izveide ir loģisks pirmais solis. Atvēliet dažas minūtes sava laika vienkāršas tiešsaistes veidlapas aizpildīšanai, un jūsu organizācija turpmāk varēs piekļūt visām Drop’pin@EURES sniegtajām iespējām.

Ievietojiet darba sludinājumu

Sludinājuma ievietošanas process katrā valstī ir atšķirīgs, taču izejas punkts visur ir vienāds. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet valsti un sekojiet saitēm, kuras parādīsies. Ievietojot darba sludinājumu Drop’pin@EURES, jūs sasniegsiet lielu skaitu gados jaunu potenciālo darbinieku no visas Eiropas.

Publicējiet jaunatnes iespēju

Drop’pin@EURES publicēto jaunatnes iespēju vidū var būt māceklība, stažēšanās, valodu kursi, e-mācību kursi, brīvprātīgais darbs, uzņēmējdarbības atbalsts un daudzas citas iespējas. Tās var publicēt manuāli (ieteicams mazākām organizācijām vai atsevišķu iespēju piedāvāšanas gadījumā) vai arī tiešā veidā pārņemt no jūsu uzņēmuma vai organizācijas tīmekļa vietnes (ieteicams lielākām organizācijām vai daudzu iespēju piedāvāšanas gadījumā). Gluži tāpat kā darba sludinājuma ievietošanas gadījumā, arī publicējot jaunatnes iespēju Drop’pin@EURES, lielisks ieguvums ir piekļuve plašai jauniešu auditorijai, kuri meklē tieši jūsu piedāvātās iespējas.

Atrodiet pretendentus un aizpildiet vakances

Pēc darba sludinājuma vai iespējas publicēšanas Drop’pin@EURES jums ļauj meklēt potenciālos kandidātus, kuri atbilst jūsu vajadzībām. Jūs varat pārlūkot viņu CV, prasmes un pieredzi un atrast vispiemērotāko jauno darbinieku.

Pārlūkojiet ziņu arhīvu, lai atrastu interesantus rakstus un ieteikumus

Drop’pin@EURESziņu sadaļā ir pieejami daudzi raksti, kuros sniegts ieskats svarīgākajos cilvēkresursu un pārvaldības jautājumos, kā arī piedāvāti padomi un ieteikumi. Tiek aplūkotas visdažādākās tēmas, sākot ar to, kāpēc kultūras atšķirības uzņēmumam ir ieguvums, un beidzot ar ieteikumiem plaukstošas darbavietas izveidei — tāpēc šis resurss ir noderīgs ikvienam uzņēmumam vai organizācijai, kura vēlas paplašināt savu redzesloku.

Uzziniet par shēmām “Tava pirmā EURES darbavieta” un Reactivate

Drop’pin@EURES ne vien piedāvā visas iepriekš minētās iespējas, bet arī atbalsta tādas iniciatīvas un pakalpojumus kā “Tava pirmā EURES darbavieta” un Reactivate. Tās ir mērķtiecīgas mobilitātes shēmas, kas uzņēmumiem un organizācijām palīdz atrast kvalificētus darbiniekus no citām ES dalībvalstīm, lai tādējādi novērstu prasmju trūkumu. Ja jums savā valstī ir grūti atrast darbiniekus ar kādām konkrētām prasmēm, tad “Tava pirmā EURES darbavieta” un Reactivate varētu būt jums piemērots risinājums.

Plašāka informācija

Vēlaties uzzināt vairāk par Drop’pin@EURES un par to, ko tas var piedāvāt jūsu uzņēmumam vai organizācijai? Apmeklējiet Drop’pin@EURES tīmekļa vietni vai arī iepazīstieties ar šīm publikācijām:

Get started with Drop’pin@EURES and publish youth opportunities in minutes (Sāciet izmantot Drop’pin@EURES un dažu minūšu laikā publicējiet jaunatnes iespējas)

Companies and organisations: find out more (Uzņēmumi un organizācijas: uzziniet vairāk)

Education providers: find out more (Izglītības pakalpojumu sniedzēji: uzziniet vairāk)

 

Saistītās saites:

Drop’pin@EURES

Jaunatnes iespējas

meklēt potenciālos kandidātus

ziņu sadaļa

“Tava pirmā EURES darbavieta”

Reactivate

Get started with Drop’pin@EURES and publish youth opportunities in minutes (Sāciet izmantot Drop’pin@EURES un dažu minūšu laikā publicējiet jaunatnes iespējas)

Companies and organisations: find out more (Uzņēmumi un organizācijas: uzziniet vairāk)

Education providers: find out more (Izglītības pakalpojumu sniedzēji: uzziniet vairāk)

 

Papildu informācija:

Eiropas Darba dienas

Drop’pin@EURES

Atrodiet savu EURES padomdevēju

Dzīvošana un darbsEURES valstīs

EURESDarbu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURESpasākumu kalendārs

Turpmākie pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

Sīkāka informācija

Temati
UzņēmējdarbībaĀrējās ieinteresētās puses
Saistītā(s) sadaļa(s)
Palīdzība un atbalsts
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.