Skip to main content
Euroopa Komisjoni logo
EURES
Artikkel8 veebruar 2018Euroopa Tööjõuamet, Tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse peadirektoraat

Kuidas saavad organisatsioonid Drop’pin@EURESt parimal võimalikul moel ära kasutada

Drop’pin@EURES pakub ettevõtetele ja organisatsioonidele palju erinevaid võimalusi. Kuid kuidas neid parimal võimalikul moel ära kasutada? Jagame oma viimases artiklis parimaid nõuandeid…

How to get the most out of Drop’pin@EURES: organisations
EURES

Loo konto

Kui teil ei ole veel EURESe kontot, siis on see esimene loogiline samm. Veebivormi täitmiseks kulub mõni minut ning vastutasuks saab teie organisatsioon kasutada kõiki Drop’pin@EURESe eeliseid.

Avalda töökuulutus

Protsess on iga riigi puhul erinev, kuid lähtepunkt on sama. Valige rippmenüüst riik ning seejärel järgige kuvatud linke. Töökuulutuse avaldamisel Drop’pin@EURESe kaudu jõuate juba valitud rühma võimalike noorte töötajateni üle kogu Euroopa.

Avalda noortevõimalus

Drop’pin@EURESes avaldatud noortevõimalused võivad sisaldada õpipoisiõpet, praktikakohti, keeleõpet, e-õpet, vabatahtlikku tööd, ettevõtlust toetavat tegevust ja palju muud. Neid saab avaldada käsitsi (soovitatav väiksematele organisatsioonidele või üksiktööpakkumiste puhul) või võtta otse teie ettevõtte või organisatsiooni veebilehelt (soovitatav suuremate organisatsioonide või mitme tööpakkumise korral). Nagu ka töökuulutuse puhul, on noortevõimaluse Drop’pin@EURESes avaldamise eelis see, et teie tööpakkumist näeb rühm noori inimesi, kes otsib just selliseid töövõimalusi.

Otsige kandidaate ja leidke pakutavale töökohale sobiv töötaja

Pärast tööpakkumise avaldamist saate Drop’pin@EURESe kaudu otsida võimalikke kandidaate, kes vastavad teie vajadustele. Saate vaadata kandidaatide CVsid, tutvuda nende oskuste ja kogemustega ning leida nii sobiva uue töötaja.

Sirvi uudiste arhiivi huvitavate artiklite ja nõuannete leidmiseks

Drop’pin@EURESe uudiste osa sisaldab artikleid, kus antakse nõu, juhiseid ja ülevaateid peamistel personali- ja juhtimisalastel teemadel. Käsitlust leiavad kõik teemad alates sellest, miks kultuurierinevused on ettevõtte jaoks eelis kuni näpunäideteni eduka töökoha loomiseks, mis teeb sellest kasuliku vahendi igale ettevõttele või organisatsioonile, kes soovib avardada oma silmapiiri.

Avasta „Sinu esimene EURESe töökoht“ ja kava „Reactivate“

Drop’pin@EURES ei tegele ainult enda võimaluste pakkumisega, vaid toetab ka algatusi ja teenuseid nagu „Sinu esimene EURESe töökoht“ ja „Reactivate“. Mõlemad on sihipärased liikuvuse kavad, mis aitavad organisatsioonidel ja ettevõtetel leida kvalifitseeritud töötajaid teisest ELi liikmesriigist, et lahendada oskuste nappusest põhjustatud probleeme. Kui teil on raskusi konkreetse oskustööjõu leidmisel koduriigist, võib vastuseks olla just „Sinu esimene EURESe töökoht“ või „Reactivate“.

Lisateave

Soovite saada Drop’pin@EURESe kohta lisateavet ning tutvuda teie omale sarnastele organisatsioonidele ja ettevõtetele pakutavate võimalustega? Külastage Drop’pin@EURESe veebilehte või vaadake järgmisi väljaandeid

Hakake Drop’pin@EURESt kasutama ja avaldage noortevõimalustega seotud teavet vaid mõne minutiga

Ettevõtted ja organisatsioonid: lisateave

Haridusteenuse pakkujad: lisateave

 

Seotud lingid

Drop’pin@EURES

Noortevõimalused

võimalike kandidaatide otsimiseks

uudiste osa

Sinu esimene EURESe töökoht

Reactivate

Hakake Drop’pin@EURESt kasutama ja avaldage noortevõimalustega seotud teavet vaid mõne minutiga

Ettevõtted ja organisatsioonid: lisateave

Haridusteenuse pakkujad: lisateave

 

Lisateave

Euroopa tööhõivepäevad

Drop’pin@EURES

EURESe nõustajad

Töö- ja elamistingimused EURESe riikides

EURESe töökohtade andmebaas

EURESe teenused tööandjatele

EURESe ürituste kalender

Eelseisvad veebiüritused

EURES Facebookis

EURES Twitteris

EURES LinkedInis

Teemad
EttevõtlusVälised sidusrühmad
Seotud jaotis(ed)
Abiteave ja kasutajatugi
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Vastutusest loobumine

Artiklite eesmärk on anda EURESe portaali kasutajatele teavet aktuaalsete teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelu ja arutelu. Nende sisu ei pruugi kajastada Euroopa Tööameti (ELA) ega Euroopa Komisjoni seisukohta. Lisaks ei toeta EURES ja ELA ülalnimetatud kolmandate isikute veebisaite.