Skip to main content
EURES
Naujienų straipsnis2023 m. gegužės 26 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas

Penki tikri ženklai, kad esate pasirengę paaukštinimui

Ar norite kopti karjeros laiptais ir siekti karjeros aukštumų? Atpažinę ženklus, rodančius, kad esate pasirengę paaukštinimui, galite lengviau pasiekti sėkmę ir pasinaudoti naujomis galimybėmis įmonėje.

Five sure signs that you are ready for a promotion

Greičiau ir veiksmingiau atliekate kasdienes užduotis

Laikui bėgant užduotys, kurias anksčiau laikėte sunkiomis, pradės atrodyti lengvesnės, o jūs jas atliksite greičiau. Jei jaučiate, kad kasdienės užduotys jums nebekelia sunkumų ir jas atliekate lengvai, tai gali būti ženklas, kad esate pasirengę kilti karjeroje.

Jūsų vadovas jums ima skirti daugiau pareigų

Kartais jūsų vadovas ar darbdavys anksčiau už jus gali pastebėti, kad pranokote dabartines pareigas. Kadangi vis geriau atliekate savo darbą, jums gali pradėti skirti daugiau jūsų įgūdžius atitinkančių pareigų. Jei jūsų užduočių ir pareigų sąrašas ėmė skirtis nuo pirminio darbo aprašymo, vertėtų pasikalbėti su vadovu apie tolesnius jūsų karjeros žingsnius įmonėje.

Esate asmuo, į kurį bendradarbiai gali kreiptis su klausimais

Kai laikui bėgant įgyjate patirties, tampate ir vertingu įmonės žinių šaltiniu. Galite pastebėti, kad žmonės vis dažniau kreipiasi į jus turėdami su darbu susijusių klausimų ir prašymų. Jei tapote patikimu bendradarbių informacijos ir patarimų šaltiniu, tai gali būti ženklas, kad esate pasirengę toliau siekti karjeros.

Jūsų vadovas labiau jumis pasitiki

Kai pradedate dirbti naujame darbe, įprasta, kad vadovas atidžiau prižiūri jūsų darbą. Vis dėlto, kai užduotis pradedate atlikti vis geriau ir veiksmingiau, vadovas gali nuspręsti, kad jums nebereikia tiek daug priežiūros. Tai reiškia, kad vadovai pasitiki, kad gerai atliksite darbą, ir nebijo, kad padarysite klaidų. Tai galite laikyti ženklu, kad galbūt pranokote savo vaidmenį.

Sulaukiate daugiau teigiamų atsiliepimų iš aukštesnių vadovų

Tiesioginis teigiamas atsiliepimas yra vienas nedviprasmiškiausių būdų suprasti, kad jums gerai sekasi. Žinoma, tam tikri vadovai, priešingai nei kiti, gali būti mažiau linkę girti net ir gerai dirbančius savo darbuotojus. Įsidėmėkite visus iš bendradarbių ir visų pirma iš vadovų gaunamus teigiamus atsiliepimus. Kai sukauspsite pakankamai atsiliepimų, galbūt turėsite pagrindo prašyti paaukštinimo.

Susirašinėjimas el. paštu gali atrodyti kaip nereikšminga užduotis, tačiau yra kelios esminės taisyklės, kurias turėti žinoti kiekvienas darbuotojas. Išsamesnė informacija.

 

Susijusios nuorodos

Keturiolika pagrindinių darbuotojų el. pašto etiketo taisyklių

 

Išsamesnė informacija

Europos darbo dienos

Susirasti EURES konsultantą

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES darbo vietų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

Sekite EURES naujienas tinkle „Facebook“

Sekite EURES naujienas tinkle „Twitter“

Sekite EURES naujienas „LinkedIn“ tinkle

Išsamūs duomenys

Temos
Nurodymai ir patarimaiJaunimas
Susijusios skiltys
Nurodymai ir patarimai
Sektorius
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.