Skip to main content
EURES
Naujienų straipsnis2021 m. lapkričio 12 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas

Vokietijos EURES tarnybos svetainėje pradėjo veikti sezoniniams darbuotojams skirtas tinklalapis

Esate ES arba trečiosios šalies pilietis, ieškantis sezoninio darbo Vokietijoje? Vokietijos EURES tarnybos svetainėje neseniai pradėjo veikti naujas nukreipimo tinklalapis, kuriame galėsite rasti atsakymus į svarbiausius savo klausimus.

EURES Germany launches web page for seasonal workers
EURES

Kam skirtas šis tinklalapis?

Nukreipimo tinklalapis sukurtas ES ir trečiųjų šalių piliečiams, besidomintiems sezoniniu darbu Vokietijoje. Šiame puslapyje galite rasti praktinės informacijos apie savo teises ir kitas svarbias temas, pavyzdžiui, darbo valandas, sutarčių sąlygas, apgyvendinimą ir socialinę apsaugą. Puslapyje siekiama atsakyti į dažniausiai užduodamus sezoninių darbuotojų klausimus prieš jiems išvykstant į Vokietiją.

Kodėl sezoniniams darbuotojams svarbu žinoti savo teises?

Sezoniniams darbuotojams Vokietijoje taikoma Vokietijos darbo teisė, nesvarbu, iš kur jie kilę. Kai žmonės žino savo teises, mažiau tikėtina, kad jie taps neteisėto darbo aukomis.

Kokią informaciją galima rasti šiame tinklalapyje?

Tinklalapis pateikiamas anglų ir vokiečių kalbomis, jame aptariamos įvairios temos, pavyzdžiui:

  • darbo leidimai;
  • darbo užmokestis;
  • nacionalinis draudimas ir sveikatos draudimas;
  • apmokamos atostogos;
  • darbo sutarčių pasirašymas ir nutraukimas.

Šiame tinklalapyje taip pat pateikiami informaciniai lapeliai, kuriuose pateikiama išsamesnė informacija apie sezoninius darbuotojus iš trečiųjų šalių (anglų, gruzinų ir vokiečių kalbomis), taip pat iš ES (bulgarų, anglų, vokiečių, lenkų ir rumunų kalbomis).

Apsilankykite Vokietijos EURES tarnybos sezoniniams darbuotojams skirtame nukreipimo tinklalapyje. Taip pat galite sužinoti daugiau apie gyvenimo ir darbo sąlygas Vokietijoje.

 

Susijusios nuorodos

Gyvenimas ir darbas Vokietijoje

Sezoninis darbas Vokietijoje. Jūsų galimybės

 

Išsamesnė informacija:

Europos darbo dienos

Susiraskite EURES konsultantą

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES darbo vietų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

EURES tinkle „Facebook“

EURES tinkle „Twitter“

EURES tinkle „LinkedIn“

Išsamūs duomenys

Temos
Išorinės EURES naujienosDarbo rinkos naujienos/mobilumo naujienos
Susijusios skiltys
Gyvenimas ir darbas
Sektorius
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.