Skip to main content
Euroopa Komisjoni logo
EURES
Artikkel30 juuli 2020Euroopa Tööjõuamet, Tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse peadirektoraat

#EU4FairWork konkurss nüüd töötajatele ja tööandjatele avatud!

Kas oled töötaja või tööandja? Deklareerimata töö vastane Euroopa platvorm ja Euroopa Tööjõuamet (ELA) on algatanud sotsiaalmeedias #EU4FairWork konkursi. Jaga meiega oma lugusid deklareeritud töötamisest ja mida deklareeritud töö sinu jaoks tähendab.

#EU4FairWork competition for workers and employers now open!
EURES

Kas tahad võita toredaid auhindu? Selleks osale konkursil ajavahemikul 10. juuni kuni 21. august!

Kui oled töötaja, saada meile foto või kuni 90-sekundiline videoklipp, milles jaga oma kogemusi deklareeritud töö eelistest, koos lühikirjeldusega. Lisa kampaania hüüdlause „Teeni. Deklareeri. Saa kasu“ ja teemaviide #EU4FairWork loomingulisel viisil. Võid võita tahvelarvuti, fotokaamera ja palju muud! Siin saad registreeruda konkursile, vaadata auhindu ja lugeda nõuandeid, kuidas muuta oma osalus ainulaadseks.

Kui oled tööandja, saada meile foto või kuni 90-sekundiline videoklipp, mis selgitab deklareeritud töö tähtsust sinu ettevõtte jaoks, koos lühikirjeldusega. Lisa kampaania hüüdlause „Aus töö, aus mäng“ ja teemaviide #EU4FairWork loomingulisel viisil. Võid võita ettevõtet tutvustava video, koolitusvautšeri ja palju muud! Siin saad registreeruda konkursile, vaadata auhindu ja lugeda nõuandeid, kuidas muuta oma osalus ainulaadseks.

Õnnelikud võitjad kuulutatakse välja 7. septembril 2020 algava nädala jooksul.

Konkurss korraldatakse esimese deklareeritud töö Euroopa kampaania raames, mida rakendab 2020. aasta märtsist oktoobrini deklareerimata töö vastane Euroopa platvorm koos ELAga. Kas soovid lisateavet muude tegevuste kohta? Kampaania veebileht on siin.

Aita levitada sõnumit, et deklareeritud töö tasub end ära, ja edu osalemisel!

 

Seotud lingid

European Platform tackling undeclared work

European Labour Authority (ELA)

#EU4FairWork competition

#EU4FairWork campaign

 

Lisateave

Euroopa tööhõivepäevad

Drop’pin@EURES

EURESe nõustajad

Elamine ja töötamine EURESe riikides

EURESe töökohtade andmebaas

EURESe teenused tööandjatele

EURESe ürituste kalender

Eelseisvad veebiüritused

EURES Facebookis

EURES Twitteris

EURES LinkedInis

Teemad
EURESe parim tavaEURESe koolitusSotsiaalmeediaNoorus
Seotud jaotis(ed)
Abiteave ja kasutajatugiElamine ja töötamine
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Vastutusest loobumine

Artiklite eesmärk on anda EURESe portaali kasutajatele teavet aktuaalsete teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelu ja arutelu. Nende sisu ei pruugi kajastada Euroopa Tööameti (ELA) ega Euroopa Komisjoni seisukohta. Lisaks ei toeta EURES ja ELA ülalnimetatud kolmandate isikute veebisaite.