Skip to main content
EURES
Vstúpte na trh práce EURES!

Vyhľadávaním v rámci viac ako 1 milión životopisoch, ktoré sú k dispozícii na portáli EURES, si nájdite vhodného uchádzača a vytvorte si profil zamestnávateľa EURES, aby ste sa zviditeľnili na trhu.

Mug, Watch, and Planner Book on Brown Wooden Surface

Rady a tipy

Nájsť zamestnancov z inej európskej krajiny môže byť ťažké, ak ste to predtým ešte nerobili. Ako máte začať? Čo by ste mali zvážiť? Kto vám môže poskytnúť pomoc a podporu?

EURES Targeted Mobility Schemes banner for Employers

EURES Targeted Mobility Schemes

Máte v úmysle prijať zamestnancov so špecifickým profilom a nedokážete ich nájsť vo svojej krajine? Myslíte si, že multikultúrny európsky tím dokáže vášmu podniku zabezpečiť dôležitú výhodu?

Najnovšie správy EURES pre zamestnávateľov

Enhance your team’s productivity with shared tools
  • Novinový článok

Zvýšte produktivitu svojho tímu pomocou spoločných nástrojov

Práca na diaľku a cezhraničná spolupráca sa v dnešnom rýchlo sa meniacom digitálnom pracovnom prostredí stali bežnou praxou. Čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli, ako môžu spoločné nástroje ponúknuť vášmu tímu skvelé riešenie na zvýšenie produktivity a zefektívniť plnenie úloh.

Strategies for successfully managing a hybrid team
  • Novinový článok

Stratégie úspešného riadenia hybridného tímu

Vzhľadom na to, že práca na diaľku sa teší čoraz väčšej obľube, riadenie hybridného tímu (kde časť tímu pracuje z domu a časť v kancelárii) je teraz nevyhnutnou, tzv. mäkkou zručnosťou. Ponúkame vám štyri stratégie úspešného riadenia hybridného tímu.

Nadchádzajúce podujatia