Skip to main content
Logo Európskej komisie
EURES
Vstúpte na trh práce EURES!

Vyhľadávaním v rámci viac ako 1 milión životopisoch, ktoré sú k dispozícii na portáli EURES, si nájdite vhodného uchádzača a vytvorte si profil zamestnávateľa EURES, aby ste sa zviditeľnili na trhu.

Rady a tipy

Nájsť zamestnancov z inej európskej krajiny môže byť ťažké, ak ste to predtým ešte nerobili. Ako máte začať? Čo by ste mali zvážiť? Kto vám môže poskytnúť pomoc a podporu?

EURES Targeted Mobility Schemes

Máte v úmysle prijať zamestnancov so špecifickým profilom a nedokážete ich nájsť vo svojej krajine? Myslíte si, že multikultúrny európsky tím dokáže vášmu podniku zabezpečiť dôležitú výhodu?

Najnovšie správy EURES pre zamestnávateľov

  • Novinový článok

Čo robí EÚ na podporu osôb so zdravotným postihnutím

Svet si 3. decembra pripomína Medzinárodný deň osôb so zdravotným postihnutím. Poďme zistiť, ako sa EÚ stará o to, aby osoby so zdravotným postihnutím v Európe mali rovnaký prístup k vzdelávaniu, zamestnaniu, infraštruktúre, výrobkom a službám.

  • Novinový článok

Ako oznámiť negatívne hodnotenie zamestnancom

Oznámiť negatívne hodnotenie nie je vždy jednoduché, ale je to veľmi dôležitá súčasť riadenia zamestnancov a ak sa to urobí správnym spôsobom, môže to dokonca prispieť k zlepšeniu vzťahov. Prečítajte si, ako nato.

Nadchádzajúce podujatia

  • Informačné dni

Work in Norway

  • Len online
Súvisiace s
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working
  • Výstavy

Finland Works

  • Len online
Súvisiace s
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working