Skip to main content
Euroopa Komisjoni logo
EURES
Ühine EURESe tööturuga!

Koosta oma EURESe tööandja profiil, et muutuda tööturul nähtavaks ja leida EURESes registreeritud kui 1 miljon CV kaudu sobivaim tööotsija.

Nõuanded ja soovitused

Võib töötajate leidmine teistest Euroopa riikidest olla keeruline ülesanne, kui te ei ole seda varem teinud. Millest alustada? Mida tuleks arvestada? Kes saab pakkuda teile abi ja tuge?

EURES Targeted Mobility Schemes

Kas otsid kindla profiiliga töötajaid, keda on raske oma riigist leida? Kas arvad, et mitmekultuuriline Euroopa töörühm annab sinu ettevõttele olulise eelise?

Viimased EURESe uudised tööandjatele

  • Artikkel

Kuidas jääda tööreisi ajal tootlikuks

Meil kõigil on olnud sama probleem – lühikeselt tööreisilt naastes leiame, et postkast on täis lugemata e-kirju ja kiireid ülesandeid. Siin on soovitusi, kuidas jääda tööreisi ajal tootlikuks.

  • Artikkel

Viis populaarset suvist töökohta, enne ja nüüd

Hooajalised töökohad on hea võimalus saada kogemusi, teenida raha ja reisida, mispärast sobivad need suurepäraselt noortele. Loe, kuidas hooajatöö on muutunud viimase 10 aastaga.

  • Artikkel

Miks peaksite kasutama värbamisprotsessis virtuaalseid hindamispäevi

Hindamispäevad võimaldavad kandidaatidel tutvustada mitmeid oskusi, mis ei ole tavapärase töövestlusega võimalik. Füüsiliste üritustega kaasneb siiski probleeme, mis puuduvad virtuaalsetel hindamispäevadel. Virtuaalsetel hindamispäevadel on palju eeliseid.

Eelseisvad üritused