Skip to main content
EURES
Raksts par jaunumiem2017. gada 20. septembrisEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Vai meklējat savas dzīves lielāko piedzīvojumu? Lapzeme Jūs gaida!

Vai meklējat jaunu darbu, nevis jebkādu darbu? Varbūt Jūs sapņojat par aizraujošu amatu un piedzīvojumiem? Vai meklējat darbavietu, kas ir tikai nedaudz atšķirīga vai ir unikāla? Ja tas izklausās priekš Jums, turpiniet lasīt!

Are you looking for the adventure of a lifetime? Lapland is calling!
Work in Lapland - YouTube

EURES Somijā cer piesaistīt tādu darba meklētāju interesi, kuri ir ieinteresēti tūrisma nozarē, un uzaicināt viņus piedalīties gaidāmajā Eiropas Tiešsaistes darba dienā, kas notiks 27. septembrī.

Darbā pieņemšanas pasākuma, ko sauc par “Work in Lapland – Welcome to Finland” (“Darbs Lapzemē – Laipni lūgti Somijā”), mērķis ir dibināt darba meklētājiem no visas Eiropas kontaktus ar darba devējiem no Somijas tūrisma, viesnīcu un ēdināšanas nozarēm.

Bet vai strādāšana viesnīcā Lapzemē varētu būt tik atšķirīga no strādāšanas Jūsu vietējā viesnīcā Holiday Inn? Mēs ļausim par to spriest Jums. Noskatieties “Work in Lapland- Welcome to Finlandvideomateriālu, lai uzzinātu.

Ainas ar piemīlīgām baļķu būdiņām, sniegiem klātas ainavas un apbrīnojamais ziemeļblāzmas skats … vai jūtat iedvesmu?

EURES personāla locekle Tuija Pahnila tā cer: “Videomateriāla mērķis bija parādīt brīvību un atbrīvošanos no aizņemtās pasaules un satiksmes trokšņiem. Mēs gribējām, lai cilvēki sajūt ziemeļu atmosfēru, kā arī dot viņiem pamatus mūža sapņu īstenošanai”.

Lapzeme ir Somijas vistālākais ziemeļu reģions, un bez elpu aizraujošiem skatiem tajā ir arī uzplaukstoša ceļošanas un tūrisma nozare. Katru gadu tam ir nepieciešams milzīgs starptautisks darbaspēks, jo īpaši ziemas sezonai, bet ne tikai, ir iespējamas arī ilgtermiņa perspektīvas.

Videomateriālā skaidri parāda, ka Lapzeme ir tāda darbavieta, kurai līdzīgu nav.. Kur vēl Jūs varat strādāt īstā Ziemassvētku vecīša labā vai būt par eskimosu vai ziemeļbriežu ekskursiju vadītājs? Citiem amatiem, kas var šķist “parasti” visur citur pasaulē, Lapzemes unikālā atrašanās vieta piešķir maģisku niansi.

“Work in Lapland – Welcome to Finland” tiešsaistes darbā pieņemšanas pasākums ir lieliska iespēja Jūsu pieteikuma iesniegšanai uz dažādiem amatiem, patērzēt ar darba devējiem, piedalīties intervijās un spert pirmo soli pretī izdevībai, kāda rodas tikai vienreiz dzīvē. 

Jūs varat uzzināt vairāk par “Work in Lapland – Welcome to Finland” Eiropas Tiešsaistes darba dienu vai reģistrēties pasākumam šeit! Ziemassvētku vecītis gaida …

 

Saistītās saites

“Darbs Lapzemē” videomateriāls

“Darbs Lapzemē” Eiropas Tiešsaistes darba diena

 

Papildu informācija

Atrodiet savu EURES padomdevēju

Dzīvošana un darbs EURES valstīs

EURES Darbu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURES Pasākumu kalendārs

Turpmākie Pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

EURES sociālajā tīklā Google+

Sīkāka informācija

Temati
UzņēmējdarbībaDarba dienas/pasākumiDarba tirgus jaunumi/mobilitātes jaunumiPersonāla atlases tendencesSociālie mēdijiJaunatne
Saistītā(s) sadaļa(s)
Dzīvošana un darbs
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.