Skip to main content
EURES
Artikkel20. september 2017Euroopa Tööjõuamet, Tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse peadirektoraat

Kas otsid maailma parimat seiklust? Lapimaa kutsub sind!

Kas otsid uut töökohta, mis pakuks midagi enamat? Võib-olla unistad ametist, mis pakub põnevust ja seiklusi? Või igatsed töökohta, mis on tavapärasest erinev või lausa ainulaadne? Kui see huvitab sind, siis loe edasi!

Are you looking for the adventure of a lifetime? Lapland is calling!
Work in Lapland - YouTube

EURESe Soome esindus loodab äratada turismist huvitatud tööotsijate tähelepanu ja kutsub neid osalema 27. septembril toimuval Euroopa veebipõhisel tööhõivepäeval.

Värbamisürituse „Work in Lapland- Welcome to Finland“ (Töö Lapimaal – Tere tulemast Soome!) eesmärk on viia Euroopa tööotsijad kokku Soome turismi-, hotelli- ja toitlustussektori tööandjatega.

Kas töö Lapimaa hotellis on tõesti nii erinev tööst kohalikus Holiday Innis? Eks otsusta ise, vaadates videot „Work in Lapland- Welcome to Finland“.

Kas sind inspireerivad hubased palkmajad, lumised maastikud ja imekaunid virmalised?

EURESe töötaja Tuija Pahnila rõhutab: „Video eesmärk on näidata vabanemist ja puhastumist argimaailmast ja liiklusmürast. Soovime, et vaatajad tunnetaksid Põhjamaa atmosfääri ja leiaksid üles oma hinges peituvad unistused.“

Lapimaa on Soome põhjapoolseim piirkond, kus on lisaks hingematvalt kaunitele vaadetele arenenud reisi- ja turismitööstus. See nõuab igal aastal arvukalt rahvusvahelist tööjõudu. Eriti on töötajaid vaja talvel, kuid pakutakse ka pikaajalisi tööväljavaateid.

Videost on näha, et Lapimaa on töökohana väga eriline paik. Kus mujal saaks töötada tõelise Jõuluvana heaks või põhjapõtru tutvustava giidina? Ka mujal maailmas tavalisena tunduvad töökohad saavad Lapimaa ainulaadse looduse tõttu maagilise varjundi.

Veebipõhine värbamisüritus „Work in Lapland- Welcome to Finland“ annab suurepärase võimaluse esitada kandideerimisavaldus erinevatele ametikohtadele: saate küsitleda tööandjaid, pidada töövestlusi ja astuda esimese sammu selle harukordse eesmärgi poole. 

Loe Euroopa veebipõhise tööhõivepäeva „Work in Lapland - Welcome to Finland“ lisateavet või registreeri end kohe osalejaks! Jõuluvana ootab sind ...

 

Seotud lingid

„Work in Lapland“ – video

„Work in Lapland“ – Euroopa veebipõhine tööhõivepäev

 

Lisateave

EURESe nõustajad

Töö- ja elamistingimused EURESe riikides

EURESe töökohtade andmebaas

EURESe teenused tööandjatele

EURESe ürituste kalender

Eelseisvad veebiüritused

EURES Facebookis

EURES Twitteris

EURES LinkedInis

EURES Google+ kaudu

Teemad
EttevõtlusTööpäevad/üritusedTööturuuudised/liikumisuudisedVärbamistrendidSotsiaalmeediaNoorus
Seotud jaotis(ed)
Elamine ja töötamine
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Vastutusest loobumine

Artiklite eesmärk on anda EURESe portaali kasutajatele teavet aktuaalsete teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelu ja arutelu. Nende sisu ei pruugi kajastada Euroopa Tööameti (ELA) ega Euroopa Komisjoni seisukohta. Lisaks ei toeta EURES ja ELA ülalnimetatud kolmandate isikute veebisaite.